Přejít k hlavnímu obsahu

Detail zápasu

Freewin pro .WebG

ty, kdyby si tady hodil to icq nebo aspon skype, tak se domluvime, ale takto nikdy nevis kdy ten druhy odepise a kdy se domluvite..takhle napises na icq jo ok je online hrac dobre podme..ty to domluvy---

Pá, 9. 12. 2011 15:07 Trvalý odkaz