glassesty, kdyby si tady hodil to icq nebo aspon skype, tak se domluvime, ale takto nikdy nevis kdy ten druhy odepise a kdy se domluvite..takhle napises na icq jo ok je online hrac dobre podme..ty to domluvy--- Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 9. 12. 2011 15:07 Trvalý odkaz
.WebGskype: webgamer1 Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 9. 12. 2011 16:00 Trvalý odkaz
glassestak kdy? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 14. 1. 2012 11:35 Trvalý odkaz
.WebGja neviem,, moj skype máš, online som nonstop. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 19. 1. 2012 15:11 Trvalý odkaz
ty, kdyby si tady hodil to icq nebo aspon skype, tak se domluvime, ale takto nikdy nevis kdy ten druhy odepise a kdy se domluvite..takhle napises na icq jo ok je online hrac dobre podme..ty to domluvy---
skype: webgamer1
tak kdy?
ja neviem,, moj skype máš, online som nonstop.
Pagination