Asi ne no, podle pravidel je ICQ v této lize jako komunikační prostředek, takže bys tam semtam zajít mohl když už ti tam píšu. Každopádně kdy to teda odehrajem ? Napiš si sem aspoň kdy ti to vyhovuje.
Ve středu hraju ne ESL turnaj od 19-00 takže buď nějak předtim a nebo v pátek nějak do 18:00, pak jdu na turnaj v pokeru a nebo mužeme dat přišti ponděli před nebo po zapase kterej máme hrát v pořadí, tak si řekni co ti nejvic vyhovuje.
nedostavil se... :sleep:
psal sem ti na icq, nemužeš odepsat ?
Asi ne no, podle pravidel je ICQ v této lize jako komunikační prostředek, takže bys tam semtam zajít mohl když už ti tam píšu. Každopádně kdy to teda odehrajem ? Napiš si sem aspoň kdy ti to vyhovuje.
buď ve středu, nebo v pátek
Ve středu hraju ne ESL turnaj od 19-00 takže buď nějak předtim a nebo v pátek nějak do 18:00, pak jdu na turnaj v pokeru a nebo mužeme dat přišti ponděli před nebo po zapase kterej máme hrát v pořadí, tak si řekni co ti nejvic vyhovuje.
k, tak třeba v pátek v 16:00?
To by šlo, někam si to napíšu ať na to nezapomenu radši ^^
Cekam na Garena TFT tournament room 3, do 16:35 pak musím zase pryč.
Tak ja jdu teda no, reklo se v 16:00. Tak třeba v tom pondělí
Chodím teď v pondělky večer do práce od 18:00 takže tu nebudu, kdy to odehrajem ?
Pagination