VarimathrasSry :sorry: , že jsem minule nepřišel...tak to dáme třeba v 17:00 v úterý? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 6. 2. 2012 20:02 Trvalý odkaz
CZEGREENNo leda přišti utery, sem si nejak nepřečetl žes psal :D Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 10. 2. 2012 13:00 Trvalý odkaz
Varimathras:lol: tak tohle úterý v 17:00? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 10. 2. 2012 17:06 Trvalý odkaz
CZEGREENOukej Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 12. 2. 2012 22:04 Trvalý odkaz
Sry :sorry: , že jsem minule nepřišel...tak to dáme třeba v 17:00 v úterý?
No leda přišti utery, sem si nejak nepřečetl žes psal :D
:lol: tak tohle úterý v 17:00?
Oukej
Pagination