Nechci sa vulgarne vyjadrovat ty ko*** :fuckoff: ale fakt mne uz seres v pondelek si neprisel a este sa mi vyhrozujes dnes o 20:00 :rtfm: bud na room ty tep***!
Kluci hlavne v klidu. Tb.Fox byl ocividne vcas na v pevne stanoveny termin, ale screen tucnaka mi nic nerika. Sajgon prosis o kontum a pritom nepodlozis duvod. Tb.Fox ti udelal navrh i na druhy termin, na ktery si se neozval. Prvni koment chci videt navrh na novy termín a od druheho pak souhlas nesouhlas. V patek stanovím v nejhorším termín osobně. Jsme tu prece abysme si zahrali a muze se to obejit bez hadek se slusnym jednanim. Díky.
Muzes dnes hrat?
jj budu tam presne ve 20:00 inokedy nemozem mam zaracha takze tam prid
1SaJgon1 davam ti cas do 20:30 odohral by som to aj inokedy ale nemozem tak ak neprides davam si na obi 2 zapasy free win
DAm ti jeste sanci nabudci pondelek ak neprides tak neviem ako ale zadam elfa o zadani free winu
Prosím o kontum, soupeř se nedostavil.
vede to tady nekdo? nebo na to serere
Nechci sa vulgarne vyjadrovat ty ko*** :fuckoff: ale fakt mne uz seres v pondelek si neprisel a este sa mi vyhrozujes dnes o 20:00 :rtfm: bud na room ty tep***!
Kamo ty ses postih dal sem mu 2 sance zadam o kontumaky
po tydnu si prijdes, gj
Kluci hlavne v klidu. Tb.Fox byl ocividne vcas na v pevne stanoveny termin, ale screen tucnaka mi nic nerika. Sajgon prosis o kontum a pritom nepodlozis duvod. Tb.Fox ti udelal navrh i na druhy termin, na ktery si se neozval. Prvni koment chci videt navrh na novy termín a od druheho pak souhlas nesouhlas. V patek stanovím v nejhorším termín osobně. Jsme tu prece abysme si zahrali a muze se to obejit bez hadek se slusnym jednanim. Díky.
Pagination