CultikocA se k zápasu nedostavil ani ve 20:00 hodin, ani ve 20:15 hodin. GG. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 20:20 Trvalý odkaz
ocACau uplne jsme na to zapomel,ted jsme dojel na kolej omlouvam se Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 21:03 Trvalý odkaz
RaillerWoWVsak ma cas do prostiho tydne :).. default kamarade :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 22:06 Trvalý odkaz
ganja_Pipasame freewin, ti hraci (klany) to ted resi jenom pres fw... :lol: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 22:23 Trvalý odkaz
e1fCultik a ocA domluvte se na novem termínu, tady. Díky. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 22:58 Trvalý odkaz
ocACau kdy mas cas ja muzu kdykoliv Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 8. 11. 2011 14:16 Trvalý odkaz
CultikJá můžu ve čtvrtek 10.11.2011 v 19:00 hodin. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 8. 11. 2011 23:13 Trvalý odkaz
ocAOk tak tedy ve ctvrtek v 19:00 Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 9. 11. 2011 14:42 Trvalý odkaz
ocACau tak ja tu jsem a uz cekam na room Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 10. 11. 2011 18:47 Trvalý odkaz
ocA0:2 Cultik vyhral Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 10. 11. 2011 19:50 Trvalý odkaz
ocA se k zápasu nedostavil ani ve 20:00 hodin, ani ve 20:15 hodin. GG.
Cau uplne jsme na to zapomel,ted jsme dojel na kolej omlouvam se
Vsak ma cas do prostiho tydne :).. default kamarade :)
same freewin, ti hraci (klany) to ted resi jenom pres fw... :lol:
Cultik a ocA domluvte se na novem termínu, tady. Díky.
Cau kdy mas cas ja muzu kdykoliv
Já můžu ve čtvrtek 10.11.2011 v 19:00 hodin.
Ok tak tedy ve ctvrtek v 19:00
Cau tak ja tu jsem a uz cekam na room
0:2 Cultik vyhral
Pagination