CultikKrásně nedomyšlené zadávání výsledků. Řekne mi někdo chytrý, jak mám do výsledku zadat, že jsme hráli na dvou mapách? Nějak na to nemůžu přijít. :-) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 10. 11. 2011 19:57 Trvalý odkaz
CZEGREENnejdřív zadáš replaye, potom napíšeš 2:0 do výsledku. uzavírám tento zápas teda 2:0 pro Cultíka. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 10. 11. 2011 20:52 Trvalý odkaz
e1fvysledek nejde zadat bez replayů, to aspon nuti hrace skutecne replaye dodávat :)) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 13. 11. 2011 12:32 Trvalý odkaz
Krásně nedomyšlené zadávání výsledků. Řekne mi někdo chytrý, jak mám do výsledku zadat, že jsme hráli na dvou mapách? Nějak na to nemůžu přijít. :-)
nejdřív zadáš replaye, potom napíšeš 2:0 do výsledku. uzavírám tento zápas teda 2:0 pro Cultíka.
vysledek nejde zadat bez replayů, to aspon nuti hrace skutecne replaye dodávat :))
Pagination