Přejít k hlavnímu obsahu

Detail zápasu

Freewin pro alakazam

Cože? :D Jako proč to píšeš sem když si sem dal FB i ICQ, to mi něják hlava nebere... Já sem byl teď non stop na pc, měl sem volno ve škole a dělal sem na pc od neděle do pátku... od dneška večer do neděle večer mám jinej program, tak buď dneska přes den nebo od pondělí... Ale když to napíšeš sem tak si toho 90% lidí nevšimne, to jen takový doporučení pro příští hry...

Pá, 11. 11. 2011 09:21 Trvalý odkaz

A taky by mě zajímalo, kam přesně jsem měl dorazit, sem na playzone fórum? Na pc jsem byl a nudil jsem se... a byl jsem dokonce na battle netu

Pá, 11. 11. 2011 09:22 Trvalý odkaz

#4 Rageweawer 08.11. - 08:06 (Rageweawer)
Napis to sem tady icq nemam popr. Facebook
http://www.facebook.com/ondra.cutak

Prvni zprava.. "NAPIS TO SEM" co na tom nechapes? Na ICQ jsem byl tam nebyla ani 1 zprava ohledne terminu odehrani, na FB taky zadna zprava tady taky ne takze te mam hledat tvym miste bydliste nebo jak si to predstavujes ? Zvlastni ze vsichni se domlouvaji prave pres ty komenty:D To ze jsi byl na b.netu je mi platny jako kaprovi snorchl kdyz se hraje na garene.

Takze v pondeli po odehrani tech dalsich zapasu by jsme si mohli odehrat ten nas kolem 9 ?

Pá, 11. 11. 2011 16:05 Trvalý odkaz