Přejít k hlavnímu obsahu

Detail zápasu

Freewin pro alakazam

Píšu ti na icq i fb, neodepisuješ tu akorát ty :D proč mi na fb teda nenapíšeš ty? Podle mě seš nějákej fake co jen dělá problémy xD

Pá, 11. 11. 2011 18:50 Trvalý odkaz

Na fb nemam ani 1 zpravu klidne ti poslu screen, protoze nemam tvuj fb ? Yop mas pravdu jsem fake kterej byl ready na garene v pondeli 20:00 kdyz byl prvni termin a musim cekat tejden na tebe az se rozhodnes ze chces hrat gl with this lifestyle in rl.

Pá, 11. 11. 2011 21:20 Trvalý odkaz

Na fb jsem ti psal několikrát, Adam Fiala. Na icq nebýváš online, ale jednou si mi tam napsal (v 1 ráno) "zítra v 8" , tak sem ani nevěděl , kterej den myslíš :D ale necháme to na to pondělí, jen sem chtěl říct, že sem mohl celej týden, stačilo mě jen něják kontaktovat jinam, než sem, většina w3 playerů totiž používá ICQ, ostatně jakej jinej messenger se dneska masově používá? Nevím jak si organizuješ v rl čas ty teda, nebo nechci vidět tvůj účet za telefon :D

Ne, 13. 11. 2011 21:09 Trvalý odkaz

ne vsichni pouzivaji ICQ, nové terminy chci do budoucna vyhradne videt tady (o tom co si hraci povidaji na icq nevim nic..)

Po, 14. 11. 2011 09:04 Trvalý odkaz

Na FB nemam ani 1 zpravu pokud to chces vyscreenovat staci rict ;). Pri prvni nebo druhe zprave jsem ti psal ze tady ICQ nemam a mas to psat do komentu/fb. ICQ uz je davno out imo dneska se tak mozna pouziva Skype/Xfire.

Po, 14. 11. 2011 12:49 Trvalý odkaz

No aspoň že si nenapsal, že se používá facebook chat, to by mě rozesmálo ještě víc než ten xfire, kterej (aspoň za mě) používali jen CSkáři a němci :D Tak dneska v 9(či dřív), pro jistotu tam chvilu počkáme kdyby se někdo zdržel na zápase.

Po, 14. 11. 2011 17:47 Trvalý odkaz

to je jen tak mimo mísu už, ale fb chat je pěkně zabugovaný, takže bych i věřil že za celé nedorozumnění může face..

Po, 14. 11. 2011 21:31 Trvalý odkaz

Asi jsi omylem odešel, než si stihl odehrát jedinou hru man xD oba na tebe čekáme, tak koukej naklusat. Sice hezký, že vždycky přijdeš na garenu, ale ještě je potřeba tam chvilku zůstat a odehrát hry :D

Po, 14. 11. 2011 21:42 Trvalý odkaz