Pokud je 21:26 chvilka kdyz se melo hrat opet v 21:00 mysli si to. Ja uz jsem to vzdal napred cekam od 20:00 do 21:00 na Zacarda kterej neodpovidal na moje zpravy na Garene navic nema ani spravne vyplnenou Game ID takze ho neslo ani najit.
Prosil bych o vyrazeni z celeho turnaje nemam naladu kazdy pondeli cekat jak kreten na garene 2 hodiny jestli se uraci protivnik prijit.
Tak za hlavně já sem první hru taky nehrál, protože crift tam přišel až o půlnoci :D takže sem se akorát přesvědčil, že ten týpek je fake. Psal jsem mu několikrát jak pm (ale to vím že na gareně občas nefunguje), tak sem mu psal nejednou i na hlavním chatu. Poprvé tak ve 20:30, pak 21:00 znova (na zeď) a ve 21:20 jak zde zmiňuje už jsme ho spamovali já i madman. Možná se v něm mýlím, ale mě příde že si ode mě od začátku dělá jen prdel xD nicméně to klidně můžem ještě odehrát, já žádnej freewin nechci, ale pochybuju, že se s tímhle člověkem dá nějákým způsobem domluvit. ICQ i FB na mě má 2 týdny a já sem online několik hodin denně.
Od 14.11 jsem zadal o vyrazeni z turnaje kazdy den jen sleduji jestli tady porad jsem. Takze bych si vyprosoval to ze nechodim na zapasy kdyz na zadne uz chodit nemam. Ja narozdim od ostatnich svoje zapasy odehrat chtel a byl jsem ready na garene od 19:50 do 21:30.
Rageweawer 14.11. - 22:14
Prosil bych o vyrazeni z celeho turnaje nemam naladu kazdy pondeli cekat jak kreten na garene 2 hodiny jestli se uraci protivnik prijit.
A alakazame ty se radsi nauc chodit vcas a dbat na svoje povinnosti ty jsi ten kterej mel dostat zlutou kartu uz pri prvnim nedojiti na zapas. Na zdi nemam zadnej vzkaz ale o tom se muze presvedcit kazdy kdo FB ma a klidne se na tu zed muze podivat - popr. screen s messagema muzu dodat. Na icq jsi zanechal pouze 1 zpravu a to ze to jsi ty tam jsem ti odepsal kdy budeme hrat pristi zapas veskerou komunikaci potom jsem resil prostrednictvym playzonu kde se liga odehrava coz mi prijde vcelku logicky kdyz uz je tady system komentaru zavedenej. Dal jsem 3 terminy ani na 1 jsi nedosel ale za spatnyho cloveka jsem ja vid? Hlavne ze muzes kdykoliv ty sasku. Elfe tobe doporucuju se o turnaje vic starat tohle neni spravnej pristup.
Pokud si myslis ze jsem fake a chci tady delat nejaky rozruchy mas moznost se zeptat Greena nebo Crifta kdo jsem znaji me dlouho (Nick ANuGaL).
Jeste musim dodat posledni pohled na situaci protoze mi to neda.
Lidi typu alakazam a zacard bych chytil za limec a vytrel snema podlahu znovu sem si to procital a nakonec vypadam ja za zmetka ze nechodim ale to ze ostatni lidi na to sprominutim serou tak to pak odnasi lidi jako jsem ja je nemozny a admini turnaje stimto nic nedelaji.
To ze ma zacard spatne vyplneny game id a vubec by se nemel tedy ucastnit turnaje taky nikoho netankuje ale pak je zase problem ve me ze ho nemuzu najit vidte?
Pokud je 21:26 chvilka kdyz se melo hrat opet v 21:00 mysli si to. Ja uz jsem to vzdal napred cekam od 20:00 do 21:00 na Zacarda kterej neodpovidal na moje zpravy na Garene navic nema ani spravne vyplnenou Game ID takze ho neslo ani najit.
Prosil bych o vyrazeni z celeho turnaje nemam naladu kazdy pondeli cekat jak kreten na garene 2 hodiny jestli se uraci protivnik prijit.
alakazam, ale rageweaver má pravdu.. :(
too much rage :-D
Tak za hlavně já sem první hru taky nehrál, protože crift tam přišel až o půlnoci :D takže sem se akorát přesvědčil, že ten týpek je fake. Psal jsem mu několikrát jak pm (ale to vím že na gareně občas nefunguje), tak sem mu psal nejednou i na hlavním chatu. Poprvé tak ve 20:30, pak 21:00 znova (na zeď) a ve 21:20 jak zde zmiňuje už jsme ho spamovali já i madman. Možná se v něm mýlím, ale mě příde že si ode mě od začátku dělá jen prdel xD nicméně to klidně můžem ještě odehrát, já žádnej freewin nechci, ale pochybuju, že se s tímhle člověkem dá nějákým způsobem domluvit. ICQ i FB na mě má 2 týdny a já sem online několik hodin denně.
rageweaver davam ti zlutou, na dnesni zapas si nedosel.. jak to s tebou vlastne je ? uz je mi to taky nejake divne..
alakazam ty si taktez dnes neprisel -.- co je na tom tezkeho si posunout zapas..
Odpověď na od INAE.RageweaweR
Rageweaver, tak ty se na hulváta nalogujes 21.11. ve 22 hod, prohlizis si stranku ligy ale projevit nejaky zajem hrat to nic..
Od 14.11 jsem zadal o vyrazeni z turnaje kazdy den jen sleduji jestli tady porad jsem. Takze bych si vyprosoval to ze nechodim na zapasy kdyz na zadne uz chodit nemam. Ja narozdim od ostatnich svoje zapasy odehrat chtel a byl jsem ready na garene od 19:50 do 21:30.
Rageweawer 14.11. - 22:14
Prosil bych o vyrazeni z celeho turnaje nemam naladu kazdy pondeli cekat jak kreten na garene 2 hodiny jestli se uraci protivnik prijit.
A alakazame ty se radsi nauc chodit vcas a dbat na svoje povinnosti ty jsi ten kterej mel dostat zlutou kartu uz pri prvnim nedojiti na zapas. Na zdi nemam zadnej vzkaz ale o tom se muze presvedcit kazdy kdo FB ma a klidne se na tu zed muze podivat - popr. screen s messagema muzu dodat. Na icq jsi zanechal pouze 1 zpravu a to ze to jsi ty tam jsem ti odepsal kdy budeme hrat pristi zapas veskerou komunikaci potom jsem resil prostrednictvym playzonu kde se liga odehrava coz mi prijde vcelku logicky kdyz uz je tady system komentaru zavedenej. Dal jsem 3 terminy ani na 1 jsi nedosel ale za spatnyho cloveka jsem ja vid? Hlavne ze muzes kdykoliv ty sasku. Elfe tobe doporucuju se o turnaje vic starat tohle neni spravnej pristup.
Pokud si myslis ze jsem fake a chci tady delat nejaky rozruchy mas moznost se zeptat Greena nebo Crifta kdo jsem znaji me dlouho (Nick ANuGaL).
Jeste musim dodat posledni pohled na situaci protoze mi to neda.
Lidi typu alakazam a zacard bych chytil za limec a vytrel snema podlahu znovu sem si to procital a nakonec vypadam ja za zmetka ze nechodim ale to ze ostatni lidi na to sprominutim serou tak to pak odnasi lidi jako jsem ja je nemozny a admini turnaje stimto nic nedelaji.
To ze ma zacard spatne vyplneny game id a vubec by se nemel tedy ucastnit turnaje taky nikoho netankuje ale pak je zase problem ve me ze ho nemuzu najit vidte?
Vse..
OK omluva vsem pritomnym z me strany.
Pagination