Přejít k hlavnímu obsahu

Skupiny

Skupina A
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#2 Looking for Org62 / 1 / 037 : 20
#1 SomethingGaming62 / 1 / 033 : 18
#3 Patrikovo doupě62 / 1 / 031 : 29
#4 Dablin Esports00 / 3 / 05 : 39
Skupina B
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#3 MAC-E93 / 0 / 039 : 10
#4 YO LES CANTARÉ62 / 1 / 031 : 19
#2 GOLDEN BOYS31 / 2 / 024 : 26
#1 Warriors Storm00 / 3 / 00 : 39
Skupina C
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#1 Hours93 / 0 / 039 : 8
#3 nezajimáš mě62 / 1 / 030 : 24
#4 Drž hubu mojmír31 / 2 / 026 : 26
#2 Glasora00 / 3 / 02 : 39
Skupina D
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#1 Encardy93 / 0 / 039 : 1
#4 Kafča62 / 1 / 027 : 18
#3 Infernals31 / 2 / 018 : 29
#2 Clutch or Kick Team00 / 3 / 03 : 39
Skupina E
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#1 SYNERGY93 / 0 / 039 : 6
#4 NejvícNejmíň62 / 1 / 031 : 20
#2 Zen Team31 / 2 / 020 : 26
#3 NaCiOs00 / 3 / 01 : 39
Skupina F
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#1 džije93 / 0 / 039 : 15
#3 Bez organizace62 / 1 / 036 : 16
#2 Pat & Mat31 / 2 / 021 : 26
#4 YENSIDS Valorant00 / 3 / 00 : 39
Skupina G
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#1 Bude to dunieť93 / 0 / 039 : 7
#4 silnéčajky62 / 1 / 032 : 19
#2 pekeba31 / 2 / 018 : 31
#3 ForPingvins00 / 3 / 07 : 39
Skupina H
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#3 DC Universe Online93 / 0 / 039 : 16
#1 Fat but strong !62 / 1 / 036 : 21
#2 Mosazný Knedlík E-sports31 / 2 / 013 : 26
#4 dlaskhfuarewlk00 / 3 / 014 : 39
Skupina I
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#2 Velký černý čumák93 / 0 / 039 : 8
#3 staxyho friends62 / 1 / 033 : 16
#4 ESKETOOT31 / 2 / 017 : 26
#1 NecroRaisers00 / 3 / 00 : 39
Skupina J
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#1 B-ON93 / 0 / 039 : 23
#3 NoLimit62 / 1 / 036 : 18
#2 LONG PIPIKS31 / 2 / 027 : 30
#4 POSSE00 / 3 / 08 : 39
Skupina K
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#4 McBorciLedoborci93 / 0 / 039 : 9
#1 FLEX TAPE31 / 2 / 029 : 27
#2 La Casa De Papel31 / 2 / 022 : 37
#3 Department of Nešlo Nic31 / 2 / 016 : 33
Skupina L
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#4 XGODS93 / 0 / 039 : 19
#1 KORONATKY62 / 1 / 035 : 19
#3 Kdo si ?31 / 2 / 029 : 26
#2 InFamous L9 Gang00 / 3 / 00 : 39
Skupina M
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#3 Penguins93 / 0 / 027 : 11
#1 Kôň na balkóne62 / 1 / 022 : 25
#2 SeRaBi31 / 2 / 016 : 26
Skupina N
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#1 Team Virtual93 / 0 / 027 : 3
#2 Pirate turtles62 / 1 / 017 : 17
#3 green gang31 / 2 / 05 : 26
Skupina O
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#3 eXtatus Academy93 / 0 / 027 : 5
#2 eQuis62 / 1 / 014 : 23
#1 Kamaráti31 / 2 / 016 : 26
Skupina P
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#3 NecroRaisers Valorant93 / 0 / 027 : 4
#1 HAMMER SQUAD62 / 1 / 018 : 21
#2 Když aim nemůže ulti pomůže31 / 2 / 09 : 26
Skupina Q
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#2 Insomniacs93 / 0 / 027 : 1
#1 Toxická Rajčátka62 / 1 / 015 : 22
#3 Royal Boizzz and 1Grill31 / 2 / 010 : 26
Skupina R
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#1 BBoomers93 / 0 / 027 : 0
#3 MIX JAK VÍNKO62 / 1 / 014 : 13
#2 Lampy31 / 2 / 01 : 26
Skupina S
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#1 Vokurky93 / 0 / 027 : 10
#2 SouDruzY62 / 1 / 024 : 16
#3 ESO Dream Team31 / 2 / 04 : 26
Skupina T
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#3 Kočičky93 / 0 / 027 : 10
#1 Svědci Jehovovi62 / 1 / 016 : 22
#2 Pepegas31 / 2 / 018 : 26
Skupina U
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#3 Retired Extremely Dangerous93 / 0 / 027 : 13
#1 nEophyte62 / 1 / 016 : 15
#2 Vy jste Opice31 / 2 / 014 : 26
Skupina V
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#3 Hafan93 / 0 / 027 : 14
#2 RandomMonkeys62 / 1 / 021 : 18
#1 Not Even31 / 2 / 013 : 26
Skupina W
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#1 NemamVlasy VALORANT93 / 0 / 027 : 12
#3 Winfinity62 / 1 / 026 : 14
#2 Šprcky31 / 2 / 02 : 26
Skupina X
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#3 FORZA93 / 0 / 027 : 13
#1 Focus Ale sie obsralem62 / 1 / 018 : 13
#2 Kdo jí tvaroh vidí za roh31 / 2 / 010 : 26
Skupina Y
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#2 Nasaď si roušku a neposer to93 / 0 / 027 : 6
#1 KR3JZ1 eSports62 / 1 / 017 : 19
#3 Od starýho Morgana dcera31 / 2 / 010 : 26
Skupina Z
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#1 BlombYi93 / 0 / 027 : 2
#2 Korytnacka bois ♥62 / 1 / 016 : 13
#3 Totálně najetý31 / 2 / 01 : 26
Skupina A0
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#2 Made in Czechia93 / 0 / 027 : 1
#1 London Nogers62 / 1 / 015 : 19
#3 Potato GAMING31 / 2 / 07 : 26
Skupina A1
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#3 šiky93 / 0 / 027 : 2
#1 TreeGangg62 / 1 / 016 : 14
#2 PEPEGY31 / 2 / 02 : 26
Skupina A2
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#2 Team xD93 / 0 / 027 : 1
#3 Karanténa62 / 1 / 015 : 15
#1 negříci31 / 2 / 03 : 26
Skupina A3
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#1 kluci z podpalubí93 / 0 / 027 : 4
#2 Pišuláci62 / 1 / 018 : 13
#3 P Jako Pervitin31 / 2 / 01 : 26
Skupina A4
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#3 Rhyme93 / 0 / 027 : 1
#1 LFaW Team62 / 1 / 015 : 13
#2 Regicide Esport31 / 2 / 01 : 26
Skupina A5
TýmBodyVýhry / Prohry / RemízySkóre
#2 Boosted Kidi93 / 0 / 027 : 5
#1 Vágoši62 / 1 / 015 : 24
#3 Fuj Šnek Klacek31 / 2 / 016 : 26
Zápasy - Skupina A
Zápasy - Skupina B
Zápasy - Skupina C
Zápasy - Skupina D
Kolo 1
30.04. 2020 17:00
Kafča Kafča
[1:13]
Encardy Encardy
30.04. 2020 17:00
Clutch or Kick Team Clutch or Kick Team
[3:13]
Infernals Infernals
Kolo 2
30.04. 2020 18:00
Kafča Kafča
[13:5]
Infernals Infernals
30.04. 2020 18:00
Encardy Encardy
[13:0]
Clutch or Kick Team Clutch or Kick Team
Kolo 3
30.04. 2020 19:00
Kafča Kafča
[13:0]
Clutch or Kick Team Clutch or Kick Team
30.04. 2020 19:00
Infernals Infernals
[0:13]
Encardy Encardy
Zápasy - Skupina E
Kolo 1
30.04. 2020 17:00
NaCiOs NaCiOs
[1:13]
SYNERGY SYNERGY
30.04. 2020 17:00
Zen Team Zen Team
[7:13]
NejvícNejmíň NejvícNejmíň
Kolo 2
30.04. 2020 18:00
NaCiOs NaCiOs
[0:13]
NejvícNejmíň NejvícNejmíň
30.04. 2020 18:00
SYNERGY SYNERGY
[13:0]
Zen Team Zen Team
Kolo 3
30.04. 2020 19:00
NaCiOs NaCiOs
[0:13]
Zen Team Zen Team
30.04. 2020 19:00
NejvícNejmíň NejvícNejmíň
[5:13]
SYNERGY SYNERGY
Zápasy - Skupina F
Zápasy - Skupina G
Zápasy - Skupina H
Zápasy - Skupina I
Zápasy - Skupina J
Kolo 1
30.04. 2020 17:00
NoLimit NoLimit
[13:2]
POSSE POSSE
30.04. 2020 17:00
LONG PIPIKS LONG PIPIKS
[11:13]
B-ON B-ON
Kolo 2
30.04. 2020 18:00
NoLimit NoLimit
[10:13]
B-ON B-ON
30.04. 2020 18:00
POSSE POSSE
[4:13]
LONG PIPIKS LONG PIPIKS
Kolo 3
30.04. 2020 19:00
NoLimit NoLimit
[13:3]
LONG PIPIKS LONG PIPIKS
30.04. 2020 19:00
B-ON B-ON
[13:2]
POSSE POSSE
Zápasy - Skupina K
Zápasy - Skupina L
Kolo 1
30.04. 2020 17:00
KORONATKY KORONATKY
[13:6]
Kdo si ? Kdo si ?
30.04. 2020 17:00
InFamous L9 Gang InFamous L9 Gang
[0:13]
XGODS XGODS
Kolo 2
30.04. 2020 18:00
KORONATKY KORONATKY
[9:13]
XGODS XGODS
30.04. 2020 18:00
Kdo si ? Kdo si ?
[13:0]
InFamous L9 Gang InFamous L9 Gang
Kolo 3
30.04. 2020 19:00
KORONATKY KORONATKY
[13:0]
InFamous L9 Gang InFamous L9 Gang
30.04. 2020 19:00
XGODS XGODS
[13:10]
Kdo si ? Kdo si ?
Zápasy - Skupina M
Kolo 1
30.04. 2020 17:00
Kôň na balkóne Kôň na balkóne
[1:0]
Freewin FreeWin
30.04. 2020 17:00
Penguins Penguins
[13:3]
SeRaBi SeRaBi
Kolo 2
30.04. 2020 18:00
Kôň na balkóne Kôň na balkóne
[13:12]
SeRaBi SeRaBi
30.04. 2020 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Penguins Penguins
Kolo 3
30.04. 2020 19:00
Kôň na balkóne Kôň na balkóne
[8:13]
Penguins Penguins
30.04. 2020 19:00
SeRaBi SeRaBi
[1:0]
Freewin FreeWin
Zápasy - Skupina N
Kolo 1
30.04. 2020 17:00
green gang green gang
[1:0]
Freewin FreeWin
30.04. 2020 17:00
Pirate turtles Pirate turtles
[3:13]
Team Virtual Team Virtual
Kolo 2
30.04. 2020 18:00
green gang green gang
[0:13]
Team Virtual Team Virtual
30.04. 2020 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Pirate turtles Pirate turtles
Kolo 3
30.04. 2020 19:00
green gang green gang
[4:13]
Pirate turtles Pirate turtles
30.04. 2020 19:00
Team Virtual Team Virtual
[1:0]
Freewin FreeWin
Zápasy - Skupina O
Kolo 1
30.04. 2020 17:00
Kamaráti Kamaráti
[1:0]
Freewin FreeWin
30.04. 2020 17:00
eXtatus Academy eXtatus Academy
[13:0]
eQuis eQuis
Kolo 2
30.04. 2020 18:00
Kamaráti Kamaráti
[10:13]
eQuis eQuis
30.04. 2020 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
eXtatus Academy eXtatus Academy
Kolo 3
30.04. 2020 19:00
Kamaráti Kamaráti
[5:13]
eXtatus Academy eXtatus Academy
30.04. 2020 19:00
eQuis eQuis
[1:0]
Freewin FreeWin
Zápasy - Skupina P
Zápasy - Skupina Q
Zápasy - Skupina R
Kolo 1
30.04. 2020 17:00
Lampy Lampy
[1:0]
Freewin FreeWin
30.04. 2020 17:00
BBoomers BBoomers
[13:0]
MIX JAK VÍNKO MIX JAK VÍNKO
Kolo 2
30.04. 2020 18:00
Lampy Lampy
[0:13]
MIX JAK VÍNKO MIX JAK VÍNKO
30.04. 2020 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
BBoomers BBoomers
Kolo 3
30.04. 2020 19:00
Lampy Lampy
[0:13]
BBoomers BBoomers
30.04. 2020 19:00
MIX JAK VÍNKO MIX JAK VÍNKO
[1:0]
Freewin FreeWin
Zápasy - Skupina S
Kolo 1
30.04. 2020 17:00
SouDruzY SouDruzY
[1:0]
Freewin FreeWin
30.04. 2020 17:00
ESO Dream Team ESO Dream Team
[0:13]
Vokurky Vokurky
Kolo 2
30.04. 2020 18:00
SouDruzY SouDruzY
[10:13]
Vokurky Vokurky
30.04. 2020 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
ESO Dream Team ESO Dream Team
Kolo 3
30.04. 2020 19:00
SouDruzY SouDruzY
[13:3]
ESO Dream Team ESO Dream Team
30.04. 2020 19:00
Vokurky Vokurky
[1:0]
Freewin FreeWin
Zápasy - Skupina T
Kolo 1
30.04. 2020 17:00
Svědci Jehovovi Svědci Jehovovi
[1:0]
Freewin FreeWin
30.04. 2020 17:00
Kočičky Kočičky
[13:8]
Pepegas Pepegas
Kolo 2
30.04. 2020 18:00
Svědci Jehovovi Svědci Jehovovi
[13:9]
Pepegas Pepegas
30.04. 2020 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Kočičky Kočičky
Kolo 3
30.04. 2020 19:00
Svědci Jehovovi Svědci Jehovovi
[2:13]
Kočičky Kočičky
30.04. 2020 19:00
Pepegas Pepegas
[1:0]
Freewin FreeWin
Zápasy - Skupina U
Zápasy - Skupina V
Kolo 1
30.04. 2020 17:00
Hafan Hafan
[1:0]
Freewin FreeWin
30.04. 2020 17:00
Not Even Not Even
[5:13]
RandomMonkeys RandomMonkeys
Kolo 2
30.04. 2020 18:00
Hafan Hafan
[13:7]
RandomMonkeys RandomMonkeys
30.04. 2020 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Not Even Not Even
Kolo 3
30.04. 2020 19:00
Hafan Hafan
[13:7]
Not Even Not Even
30.04. 2020 19:00
RandomMonkeys RandomMonkeys
[1:0]
Freewin FreeWin
Zápasy - Skupina W
Kolo 1
30.04. 2020 17:00
Winfinity Winfinity
[1:0]
Freewin FreeWin
30.04. 2020 17:00
NemamVlasy VALORANT NemamVlasy VALORANT
[13:0]
Šprcky Šprcky
Kolo 2
30.04. 2020 18:00
Winfinity Winfinity
[13:1]
Šprcky Šprcky
30.04. 2020 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
NemamVlasy VALORANT NemamVlasy VALORANT
Kolo 3
30.04. 2020 19:00
Winfinity Winfinity
[12:13]
NemamVlasy VALORANT NemamVlasy VALORANT
30.04. 2020 19:00
Šprcky Šprcky
[1:0]
Freewin FreeWin
Zápasy - Skupina X
Zápasy - Skupina Y
Zápasy - Skupina Z
Zápasy - Skupina A0
Zápasy - Skupina A1
Kolo 1
30.04. 2020 17:00
TreeGangg TreeGangg
[1:0]
Freewin FreeWin
30.04. 2020 17:00
PEPEGY PEPEGY
[0:13]
šiky šiky
Kolo 2
30.04. 2020 18:00
TreeGangg TreeGangg
[2:13]
šiky šiky
30.04. 2020 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
PEPEGY PEPEGY
Kolo 3
30.04. 2020 19:00
TreeGangg TreeGangg
[13:1]
PEPEGY PEPEGY
30.04. 2020 19:00
šiky šiky
[1:0]
Freewin FreeWin
Zápasy - Skupina A2
Kolo 1
30.04. 2020 17:00
negříci negříci
[1:0]
Freewin FreeWin
30.04. 2020 17:00
Team xD Team xD
[13:1]
Karanténa Karanténa
Kolo 2
30.04. 2020 18:00
negříci negříci
[2:13]
Karanténa Karanténa
30.04. 2020 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Team xD Team xD
Kolo 3
30.04. 2020 19:00
negříci negříci
[0:13]
Team xD Team xD
30.04. 2020 19:00
Karanténa Karanténa
[1:0]
Freewin FreeWin
Zápasy - Skupina A3
Zápasy - Skupina A4
Kolo 1
30.04. 2020 17:00
Regicide Esport Regicide Esport
[1:0]
Freewin FreeWin
30.04. 2020 17:00
LFaW Team LFaW Team
[1:13]
Rhyme Rhyme
Kolo 2
30.04. 2020 18:00
Regicide Esport Regicide Esport
[0:13]
Rhyme Rhyme
30.04. 2020 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
LFaW Team LFaW Team
Kolo 3
30.04. 2020 19:00
Regicide Esport Regicide Esport
[0:13]
LFaW Team LFaW Team
30.04. 2020 19:00
Rhyme Rhyme
[1:0]
Freewin FreeWin
Zápasy - Skupina A5
Kolo 1
30.04. 2020 17:00
Vágoši Vágoši
[1:0]
Freewin FreeWin
30.04. 2020 17:00
Fuj Šnek Klacek Fuj Šnek Klacek
[4:13]
Boosted Kidi Boosted Kidi
Kolo 2
30.04. 2020 18:00
Vágoši Vágoši
[1:13]
Boosted Kidi Boosted Kidi
30.04. 2020 18:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Fuj Šnek Klacek Fuj Šnek Klacek