1
/
1
Admini turnaje

Je to tady, první vrchol sezony je před námi! Celý letošní rok hráči tvrdě dřeli aby měli šanci celé sobotní odpoledne bojovat o čtrnáct postupových míst na Samsung MČR v mobilních hrách. Urve postup někdo z nováčků nebo obhájí svou účast hráči, kteří uspěli v předchozích letech? To vše se dozvíme na sobotním streamu!

Formát turnaje

Hráči, kteří se umístili v TOP8 celkového bodování byli na základě svého umístění nazaseni do jedné ze čtyř skupin. Hráči byli dle svého umístění rozděleni do pěti výkonnostních košů (9-12, 13-16 atd), ze kterých byli následně náhodně vylosováni do sedmičlenných skupin. Ve skupině odehrají BO5 zápasy, každý s každým.

Z každé skupiny postupují první tři hráči přímo na Samsung MČR v mobilních hrách, hráči ze čtvrtých míst budou hrát navazující skupinu o dvě postupová místa. Celý turnaj se odehraje formátem LHS BO5 s banem, decklisty hráčů budou od čtvrtka 24.10. veřejně známé.

Harmonogram streamu:

Časy jsou orientační, hráči na streamu budou včas informováni.

SOBOTA
13:00-14:30 - 1.kolo skupin
14:30-16:00 - 2.kolo skupin
16:00-17:30 – 3. kolo skupin
17:30-19:30 – 4.kolo skupin (z tohoto kola budou streamované dva celé zápasy)
19:30-21:30 – 5.kolo skupin (z tohoto kola budou streamované dva celé zápasy)

NEDĚLE
13:00-15:00 – 6.kolo skupin (z tohoto kola budou streamované dva celé zápasy)
15:00-16:00 – 7.kolo skupin
16:00-16:15 – přestávka
16:15-17:30 – 1.kolo navazující skupiny
17:30-18:45 - 2.kolo navazující skupiny (winners a elimination zápasy)
18:45-20:15 - 3.kolo navazující skupiny (decider zápas)

Celý turnaj můžete živě sledovat na našem twitchi:

Pravidla turnaje:

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru Hearthstone.

• Hráči nesmí odejít během zápasu z challenge.
  • Při remíze v zápasu následuje rematch se stejným Deckem i Hrdinou.
  • Pokud se jeden z hráčů během hry odpojí, má 1 minutu na připojení zpět do hry, pokud tak neučiní nebo to nestihne, prohrává daný zápas.
  • Vítěz duelu má povinnost při zadání výsledku nahrát screenshot s oznámením výhry z tří zápasů.
  • Čekací doba na soupeře před začátkem série: max. 15 minut. Pokud se soupeř nehlásí na Battle netu (nebo IRC), napište pod váš zápas, že jste odeslali pozvánku do hry a následně po 15 minutách máte právo na freewin.
  • Při porušení některých z pravidel může dojít k diskvalifikaci hráče z turnaje.

Komunikace s adminem

• Pokud hráč potřebuje komunikovat s adminy, musí tak učinit přes Discord channel nebo oficiální protest. Hráči mají po dohrání zápasu deset minut na zadání protestu. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).