Přejít k hlavnímu obsahu

Rocket Reborn 3v3 #2

Rocket_league

Ovládací panel

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

Rocket Reborn 3v3 #2

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
26/
32
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
3
/
4
Admini turnaje

Finální pořadí

Po posledním velmi úspěšném turnaji přicházíme nejspíše s posledním turnajem roku 2019. Vem k sobě 2 kamarády a pojďte ukázat, že statistiky z minulého turnaje nebyly náhoda a že to zvládneme znovu už 27.12. v 18:00

Systém turnaje

Týmy budou systémem náhodně rozlosovány do Single Elimination pavouka a zahrají si proti sobě vybranou mapu.

Turnaj se hraje 3v3, jestliže někomu chybí hráč, zápas lze také hrát se dvěma hráči. V případě, že se hráč odpojí, hra může pokračovat - v neprospěch týmu, kterému chybí hráč.Turnaj se řídí Obecnými Rocket League pravidly

Nastavení zápasů

 • Server: Evropa
 • Mapy: Standardní mapy
 • Herní režim: Soukromý zápas
 • Sestava: 3v3
 • Formát: Bo3, zápas o první a třetí místo Bo5
 • Čas zápasu: 5 minut

Zápas vždy zakládá tým, který se v turnaji v Všechny zápasy nachází vlevo a zároveň tento tým bude modrýTým vlevo vybere Vytvořit soukromý zápas - název zápasu zadá NázevJehoTýmu (nebo aspoň část, hlavně ať jde poznat, o koho se jedná) a heslo pzwar. Spoluhráči hostujicího týmu a soupeři, zvolí Hrát Online a vyberou Připojit se do soukromého zápasu. Hráči zadají název, heslo a následně může zápas začít. Hráči vyberou tým ve hře až po napojení všech hráčů!

Komunikace

Veškerá komunikace s adminem bude probíhat na oficiálním Discord serveru. Minimálně 1 zástupce každého týmu musí být po celou dobu turnaje přítomný na tomto discordu.

Zadávání výsledků

Oba dva týmy jsou povinné pořizovat screenshoty výsledků každé hry, které doloží jedna ze stran při zadávání výsledků. Výsledky zápasů zadáváte sami. Výsledek musí zadat (resp. potvrdit) obě strany. Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce všechny zápasy, kde si najdete váš zápas, u kterého po rozkliknutí v ovládacím panelu turnaje je možnost přidat důkaz.

Jak hrát tento turnaj

Registrace

 • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
 • V turnaji je vyžadováno vyplněné vaše Game ID.
 • Game ID zadáte na PLAYzone webu ve svém profilu.
 • Následně v Ovládacím panelu turnaje kliknete na [ZAREGISTROVAT TÝM], kde vyberete typ týmu a následně vyplníte jméno vašeho týmu a PLAYzone přezdívky vašich spoluhráčů. POZOR: pro účast v turnaji je třeba, aby svou účast potvrdili všichni členové týmu a to kliknutím na potvrzovací odkaz v Moje zprávy zde na PLAYzone.

Příprava na turnaj

 • Před začátkem turnaje je potřeba potvrdit účast v turnaji ovládacím panelu turnaje. Potvrzení účasti je možné v den turnaje od 12:00 do 18:55.
 • Na stránce turnaje v pravém sloupci (musíte být přihlášeni na PZ webu) klikněte na tlačítko "POTVRDIT REGISTRACI". V něm následně potvrdíte účast v turnaji.