Přejít k hlavnímu obsahu

DEV1S Rocket Reborn #4

DEV1S_Rocket_Reborn

Ovládací panel

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

DEV1S Rocket Reborn #4

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
23/
32
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
3
/
4
Admini turnaje

Finální pořadí

Na přelomu ledna a února vám přinášíme DEV1S Rocket Reborn sérii, ze které si vítězný tým odnese herní brýle. Proto neváhej, vezmi 2 své kamarády a registruj se do druhého kvalifikačního turnaje, který se koná už 29.1. v 19:00.

Systém turnaje

Týmy budou systémem náhodně rozlosovány do Single Elimination pavouka a zahrají si proti sobě vybranou mapu.

Turnaj se hraje 3v3, jestliže někomu chybí hráč, zápas lze také hrát se dvěma hráči. V případě, že se hráč odpojí, hra může pokračovat - v neprospěch týmu, kterému chybí hráč.Turnaj se řídí Obecnými Rocket League pravidly

Série se skládá ze 3 otevřených kvalifikací a 1 finále. Nejlepších 8 týmů z kvalifikací postupuje do finále dle bodů za dané 3 kvalifikace, které naleznete v celkové tabulce

Body do celkové tabulky

 • 1. místo: 10 bodů
 • 2. místo: 6 bodů
 • 3. místo: 5 bodů
 • 4. místo: 4 bodů
 • 5.-8. místo: 3 body
 • 9.-16. místo: 1 bod

Nastavení zápasů

 • Server: Evropa
 • Mapy: Standardní mapy
 • Herní režim: Soukromý zápas
 • Sestava: 3v3
 • Formát: Bo3, zápas o první a třetí místo Bo5
 • Čas zápasu: 5 minut

Zápas vždy zakládá tým, který se v turnaji v Všechny zápasy nachází vlevo a zároveň tento tým bude modrýTým vlevo vybere Vytvořit soukromý zápas - název zápasu zadá NázevJehoTýmu (nebo aspoň část, hlavně ať jde poznat, o koho se jedná) a heslo pzwar. Spoluhráči hostujicího týmu a soupeři, zvolí Hrát Online a vyberou Připojit se do soukromého zápasu. Hráči zadají název, heslo a následně může zápas začít. Hráči vyberou tým ve hře až po napojení všech hráčů!

Harmonogram série DEV1S Rocket Reborn

Středa 22. ledna 19:00DEV1S Rocket Reborn #3
Středa 29. ledna 19:00DEV1S Rocket Reborn #4
Středa 5. února 19:00DEV1S Rocket Reborn #5
Středa 12. února 19:00DEV1S Rocket Reborn - finále

Výhry ve finálovém turnaji

1. místo 

3x herní brýle CYCLOPS

Hlavní funkcí herních brýlí DEV1S Cyclops je filtrování modrého světa - tím se ochrání zrak a sníží únava očí, zabrání se nespavosti. Zvýší jas a vnímání kontrastu. Hráč lépe uvidí soupeře ve hře, čímž zlepší svůj reakční čas a herní výkonnost. 

herní brýle CYCLOPS​​​​​​​

Komunikace

Veškerá komunikace s adminem bude probíhat na oficiálním Discord serveru. Minimálně 1 zástupce každého týmu musí být po celou dobu turnaje přítomný na tomto discordu.

Zadávání výsledků

Oba dva týmy jsou povinné pořizovat screenshoty výsledků každé hry, které doloží jedna ze stran při zadávání výsledků. Výsledky zápasů zadáváte sami. Výsledek musí zadat (resp. potvrdit) obě strany. Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce všechny zápasy, kde si najdete váš zápas, u kterého po rozkliknutí v ovládacím panelu turnaje je možnost přidat důkaz.

Jak hrát tento turnaj

Registrace

 • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
 • V turnaji je vyžadováno vyplněné vaše Game ID.
 • Game ID zadáte na PLAYzone webu ve svém profilu.
 • Následně v Ovládacím panelu turnaje kliknete na [ZAREGISTROVAT TÝM], kde vyberete typ týmu a následně vyplníte jméno vašeho týmu a PLAYzone přezdívky vašich spoluhráčů. POZOR: pro účast v turnaji je třeba, aby svou účast potvrdili všichni členové týmu a to kliknutím na potvrzovací odkaz v Moje zprávy zde na PLAYzone.

Příprava na turnaj

 • Před začátkem turnaje je potřeba potvrdit účast v turnaji ovládacím panelu turnaje. Potvrzení účasti je možné v den turnaje od 12:00 do 18:55.
 • Na stránce turnaje v pravém sloupci (musíte být přihlášeni na PZ webu) klikněte na tlačítko "POTVRDIT REGISTRACI". V něm následně potvrdíte účast v turnaji.
DEV1S

Značku DEV1S založil uznávaný člen Síně slávy česko-slovenského esportu, Ivan "Dev1" Lazarov, jehož hlavním cílem je podpora a pomoc hráčům všech herních žánrů, od volnočasových až po ty úplně nejlepší. Mise DEV1S začíná výběrem kvalitních technických řešení a končí vyhraným zápasem, odevzdanou prací. Za každým výrobkem se ukrývá více než jen technické řešení. DEV1S posouvá vaše schopnosti o pomyslný stupínek výše díky neustálému zdokonalování produktů v dnešním rychle se měnícím světě, plném nových technologií. Dev1 nejprve po několika prototypech vyvinul vlastní herní brýle, dnes již má ve svém repertoáru značky DEV1S také několik modelů podložek a nejnověji i herní židle.