DOTA2 FastCup #1

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

DOTA2 FastCup #1

Hra
Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
13/
8
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
7
Admini turnaje
DOTA2 FastCup #1

FastCup

DOTA2 FastCup #1

Rozjíždíme naprosto novou sérii turnajů. Fastcupy. Turnaje, které vzniknou spontálně, budou se konat často a zůčastnit se bude moct vždy jen omezený počet týmů. Věnujte pozornost pravidlům a termínům registrací a check-in. Kdo zaváhá bude nahrazen.

FastCup je bodován a body jsou započítány do Kvalifikace MČR 2013. Bodové hodnocení je následující: první místo 4 body, druhé místo 2 body a třetí si odnese 1 bod.

Takže tři zápasy, tři výhry a máte čtyři body. Jednoduché a ideální na zaplnění volného času místo publiků. Info o rozjezdu fastcupu bude primárně na playzone stránce, poté po domluvě, můžu recenzovat i jinde. Jedná se o spontánní rychlou akci, tým, aby získal body do bodování, musí mít na soupisce minimálně čtyři členy své stálé sestavy (hráči v turnaji jsou shodní s hráči na MČR rosteru). Povoluji dva náhradníky, kteří ovšem nehrají za jiný tým v jednom a tom samém fastcupu. Takže někdo, kdo vypadne třeba v prvním kole, nemůže pomoct kamarádům, kterým chybí jeden hráč do finále.

Jednoduché. Ze začátku sezóny vysleduji, které dny se vám tak hodí. Není důvod tady dělat nějaké kompromisy. Kdo může, ten hraje. Kdo nemá čas, má smůlu. Týmy můžete skládat a hráče hledat na již klasických DOTA2 komunitních portálech, jako jsou: dasnet.czdota2.cz. Komunikaci se mnou v průběhu turnaje veďte přes IRC kanál: #playzone.dota , nebo steam. IRC používejte i pro oslovení svých soupeřů, je to vše na jednom místě a snadno dohledatelné v případě nějakého problému.

 


 

TURNAJ ZAČÍNÁ: 4.1.2013 v 18:00.

CHECK-IN: do 17:50. Náhradní týmy mohou také potvrzovat účast. Budou hrát za předpokladu, že jiný už registrovaný tým nepotvrdí svou účast.

ADMIN: WatchYourSix.

KOMUNIKACE: se soupeři i adminem na #playzone.dota.

HESLO PRO LOBBY: fastcup.

BODY: 4/2/1.

POVINNOSTI ÚČASTNÍKŮ: vítěz zadá screenshot závěrečné tabulky + výsledek do systému. Poražený potvrdí data zadaná vítězem. Vyplňte soupisky týmů. Dodržujte pravidla. Pochybení na jedné, či druhé straně povede k zákazu účasti týmu na následujících fastcupech až do odvolání adminem.

Máte možnost přihlásit do týmu 7 hráčů. 5+2 náhradníky. Nikdo jiný mimo těchto sedm hráčů nesmí ve vašem týmu hrát. V situaci, kdy jste se registrovali jen s 5 hráči musíte informovat administrátora turnaje a změny řešit přímo s ním. Neznamená to ovšem, že vám jiného hráče povolí. Může se stát, že budete hrát ve čtyřech, nebo nahrazeni náhradním týmem.

 


 

Body do MČR Kvalifikace zadává Psyxtrox a nemusíte ho spamovat hned, jak turnaj skončí. O body nepříjdete, zadá vám je. Přeji všem zúčastněným GL HF, o dalším fastcupu vás budu informovat na IRC většinou po ukončení předcházejícího fastcupu, nebo sledujte Playzone a buďte v obraze.

 

Iba vás chcem upozorniť, že v teame na turnaji a team na MČR musí mať min. 4 hráčov zhodných + nikto nedostane body ak v svojom teame na MČR min. 5 hráčov.
zaujímalo by ma prečo ste náš team ''porindustry'' hodili do náhradníkov, pritom sme boli potvrdení ako ôsmi v poradí a teraz zrazu sme náhradníci dve hodiny pred začatím... že vám nie je ko*otno takto to tu prehadzovať podla toho ako sa vám to páči
Dělá to systém. Tým který se jako celek dříve registruje má přednost. To že dá check-in buď ve 12, nebo až dvě minuty před ukončením check-in, nehraje roli. Jinými slovy, to, kdy dáte check-in nemá vliv na to, jaké pořadí budete mít. Čím dřív se registrujete, tím lépe. Je mi líto, že to zjistíte touto cestou... ale nebojte, udělám další fastcupy, klidně zítra a tak... takže klídek.