PLAYzone MČR Nightcup #324

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

PLAYzone MČR Nightcup #324

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
67/
64
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
6
Admini turnaje
Každou sobotu v 18:00 čeká na všechny hráče jeden z největších domácích turnaj. Téměř 64 týmů pravidelně zápasí o 20.000 RP.Jak hrát turnaj na PLAYzone:

Každou sobotu v 18:00 čeká na všechny hráče jeden z největších domácích turnaj. Téměř 64 týmů pravidelně zápasí o 20.000 RP.

Jak hrát turnaj na PLAYzone:

Registrace:

 • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
 • Pro získání odměn od riotu je potřeba být registrován na riot.events.
 • Z důvodu přístupu RIOTu k odměnám jsou všichni hráči povinni se registrovat na events, pokud tak neučiní je velká pravděpodobnost, že RIOT nedá žádné odměny.
 • Veškeré registrace probíhají přes turnajový systém. Všichni účastníci musí mít ve svém profilu samozřejmě vyplněno své GAME ID pro hru League of Legends. 
 • GAME ID zadáte na PZ webu ve svém profilu.
 • Pro změnu GAME ID kontaktujte admina turnaje.

Pravidla turnaje:

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru League of Legends

 • Každý kapitán musí být v chatovací místnosti "Nightcup" jinak ztrácí právo na Protest.
 • Vítězný tým má povinnost při výhře nahrát screenshot s oznámením výhry.
 • Čekací doba na soupeře před začátkem série: max. 15 minut. Pokud se soupeř nehlásí na LoLku, napište pod váš zápas, že jste odeslali pozvánku do hry a následně po 15 minutách máte právo na freewin.
 • Při porušení některých z pravidel může dojít k diskvalifikaci týmu z turnaje.
 • V případě, že chcete změnit vaše  GAME ID, napište adminovi turnaje.

 

Nalezení soupeře:

 • 1. možnost - V položce "Můj účet" máte rozpis svých plánovaných zápasů.
 • 2. možnost - Klikněte v pravém sloupci na "Rozpis play-off", v něm najděte svůj nick a nick svého soupeře.
 • Seznamu týmů (v pravém sloupci) najdete  GAME ID svého soupeře.
 • Vysvětlivky:
  • TBA - váš soupeře bude teprve určen
  • freewin - nemáte soupeře, automaticky postupujete do dalšího kola
 • V detailu vašeho zápasu vidíte  GAME ID vašeho soupeře. Pomocí něho si přidejte soupeře do přátel na LoLku a pošlete mu výzvu ke hře.

Zadávání výsledků:

 • Vítězové - Po kliknutí na váš zápas (přes "Můj účet", nebo přes výpis zápasů v play-off) klikněte na Zadat výsledek. V následném kroku přiložíte soubor (screenshot s vaší výhrou) a zadáte výsledek (1-0, 0-1).
 • Poražení - Po kliknutí na váš zápas klikněte na "Potvrdit výsledek" (je potřeba, aby vítěz nejprve výsledek zadal). V následujícím kroku výsledek potvrdíte.

Soupisky:
 • Týmy smí odehrát zápasy pouze s hráči uvedenými v soupisce u turnaje na slotu týmu v MČR Klasifikaci. K dispozici má tým tolik přestupů, kolik jim umožňuje systém Mistrovství České republiky. Je povinností všech kapitánů, aby před startem zápasů zkontrolovali soupisku svého týmu a soupeře, zda-li vše souhlasí.  Je možné povolit jednoho hosta (4 + 1), ovšem pouze po konzultaci s adminem. Kapitán má povinnost zkontrolovat správnost soupisky, na pozdější protesty nebude brán zřetel.

Komunikace s adminem:

 • Pokud tým potřebuje komunikovat s adminem, musí tak učinit přes PLAYzone stránku nebo LoL klienta a nebo oficiální protest. Týmy mají po dohrání zápasu deset minut na zadání protestu. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).

 

Odměny od RIOTpro 1. - 8. místo:

 

Hledám tým na turnaj i na delší spolupráci 16 let ADC main Plat 5 in-game nick: Bousa12 :spam: :spam:
hľadám tím na tento turnaj poprípade aj dobudúcna jungle plat 2 - nick: xxSnakeSVKxx
Hledáme do týmu jungle main pro delší spolupráci Nejlépe dia 5+ Velká zkušenost z jungle Mít volno dny alespoň čtvrtek a víkend + tréninky Schopnost normální komunikace Pište do zpráv!
hostnem team - ADC main ,15 rokov , platinum, skusenosti z turnajov, viem shotcallit, velky champ pool
Hladam team, main jungle a viem kvalitne zahrat ADC jinx, MID azir . Mam skusenosti z turnajov z teamu SGS.. 16+, mam TS, discord o pripadny zaujem ma kontaktujte na email thematejss@gmail.com . Dakujem
Hladam team, main jungle a viem kvalitne zahrat ADC jinx, MID azir . Mam skusenosti z turnajov z teamu SGS.. 16+, mam TS, discord o pripadny zaujem ma kontaktujte na email thematejss@gmail.com . Dakujem
Ahoj, hledám nějaký schopnější tým... Je mi 15 let, hraju ADC, MID.... Můj LOL nick je TrashCombine. Rank Gold 5 :) :) :) Používám Ts3, Discord.....
Hostnem Turnaj Eune Dia II Eune : PLebosaurus Rex Role : Jungle/Mid lane,Supp komunikacia : Discord,TS Vek : 17 Opggeune : http://eune.op.gg/summoner/userName=Plebosaurus%20Rex LolSkill : http://www.lolskill.net/summoner/EUNE/PLebosaurus%20rex Dakujem za prečitanie
Ahoj, hledám team. Support main. :love: :love: :love: OG Mathys DIA 4 eune Je mi 16 komunikace ts. https://eune.op.gg/summoner/userName=og+mathys
Ahoj Diamond bot lane by hostnul turnaj a jestli to bude v pohodě tak i na delší spolupráci (Dia+ plz při nejhorším plat 1).
Zdravím, pokud máte zájem hostnu! :-) Preferuji ADC a jsem GOLD 4 :-) V případném zájmu si mě přidejte ing. 420 Black wizard
Ahoj můžu hostnout top/mid popřípadě supp, plat 2, mám nemalý champion pool pište na lol m1ch43l1
hostnul bych mid, bejval jsem dia 1, 5.-6. místo na MČR 2012 :^), teď jsem low casual, 23 let(pref 18+ lidi) ign: LeEbolanc