1
/
1
Admini turnaje

Je to tady, první vrchol sezony je před námi! Celý letošní rok hráči tvrdě dřeli aby měli šanci bojovat o osm postupových míst na Samsung MČR v mobilních hrách. Urve postup někdo z nováčků nebo obhájí svou účast hráči, kteří uspěli v předchozích letech? To vše se dozvíme na streamu!

Formát turnaje

Hráči, kteří se kvalifikovali na Last Call turnaj byli na základě svého bodového hodnocení nasazeni do jedné ze čtyř skupin. Hráči byli dle svého umístění rozděleni do šesti výkonnostních košů (1-4, 5-8 atd), ze kterých byli následně náhodně vylosováni do šestičlenných skupin. Ve skupině odehrají BO5, Last hero standing s jedním banem zápasy, každý s každým.

Z každé skupiny postupuje její vítěz rovnou na MČR. Druhý a třetí hráč z každé skupiny postoupí do druhého hracího dne (celkem osm hráčů). Pro ostatní cesta na MČR tento rok končí. V případě shody skóre rozhoduje primárně vzájemný zápas, následovaný využitím Sonnebornova–Bergerova systému. Za každého soupeře, kterého hráč porazil, se mu do Sonnebornova–Bergerova systému přičte součet turnajových bodů, které soupeř získal a  za soupeře, s nimiž prohrál, se hráči nezapočítá nic. Hodnocení tedy upřednostňuje hráče úspěšnější ve hře se silnějšími soupeři.

Osm hráčů se následně utká o postup na MČR v pondělí 2.11.2020 od 16:30 v pokračování SAMSUNG LAST CALL turnaji.

Harmonogram streamu:

Časy jsou orientační, hráči na streamu budou včas informováni.

Pravidla turnaje:

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru Hearthstone.

• Hráči nesmí odejít během zápasu z challenge.
  • Při remíze v zápasu následuje rematch se stejným Deckem i Hrdinou.
  • Pokud se jeden z hráčů během hry odpojí, má 1 minutu na připojení zpět do hry, pokud tak neučiní nebo to nestihne, prohrává daný zápas.
  • Vítěz duelu má povinnost při zadání výsledku nahrát screenshot s oznámením výhry z tří zápasů.
  • Čekací doba na soupeře před začátkem série: max. 15 minut. Pokud se soupeř nehlásí na Battle netu (nebo IRC), napište pod váš zápas, že jste odeslali pozvánku do hry a následně po 15 minutách máte právo na freewin.
  • Při porušení některých z pravidel může dojít k diskvalifikaci hráče z turnaje.

Komunikace s adminem

• Pokud hráč potřebuje komunikovat s adminy, musí tak učinit přes Discord channel nebo oficiální protest. Hráči mají po dohrání zápasu deset minut na zadání protestu. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).