WD MČR Nightcup #310

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

WD MČR Nightcup #310

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
38/
64
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
6
Admini turnaje
1. kvalifikační turnaj WD série Kvalifikační cyklus Mistrovství ČR v League of Legends bude veden našimi tradičními sobotními NightCupy, které budou nově zařazeny do turnajových sérií. Přijďte ukázat svůj skill a poprat se o 20 000 RP, 320 MČR bodů a také účast ve finálovém turnaji o peněžní ceny.

1. kvalifikační turnaj WD série 

Kvalifikační cyklus Mistrovství ČR v League of Legends bude veden našimi tradičními sobotními NightCupy, které budou nově zařazeny do turnajových sérií. Přijďte ukázat svůj skill a poprat se o 20 000 RP, 320 MČR bodů a také účast ve finálovém turnaji o peněžní ceny.

Turnaj je součástí pravidelných PLAYzone online turnajových sérií:

 • Ve vybraný den se v týdenním intervalu uskutečňují PLAYzone turnaje o MČR body, které získáte za určité umístění. Pro více info sledujte podstránku všech turnajů.

 • Tyto turnaje budou v intervalu po 3 turnajích spadat do tzv. turnajových sérií, které vyvrcholí následným finále v jiný hrací den, kde se utká 8 nejlepších týmů dle nasbíraných MČR bodů z těchto 3 turnajů.

 • V případě bodové shody rozhoduje nejlepší umístění v jednom z turnajů. V případě kompletní shody rozhoduje dřívější nejlepší umístění v sérii. (Příklad: 8. a 9. tým mají stejně bodů, 8. vyhrál první turnaj, 9. vyhrál druhý turnaj, postupuje 8. tým)

Odměny v turnaji:

 • 1. místo: 100 MČR bodů
 • 2. místo: 60 MČR bodů
 • 3. místo: 45 MČR bodů
 • 4. místo: 35 MČR bodů
 • 5. - 8. místo: 20 MČR bodů

Body se přidělují pouze týmům, které mají vyplněné MČR ID a nastoupí do všech zápasů minimálně se 4 hráči ze své MČR sestavy.

 

MČR NightCup turnajová série od partnera WD:

Sobota 08. 07. 2017WD MČR Nightcup #310
Sobota 15. 07. 2017WD MČR Nightcup #311
Sobota 22. 07. 2017WD MČR Nightcup #312

Ceny ve finálovém turnaji:

 • 1. místo - 5 000 Kč
 • 2. místo - 2 000 Kč

Společnost WD je oficiálním výrobcem SSD disků pro herní sestavy Mistrovství ČR v počítačových hrách 2017.

WD SSD Black - 256GB - Velmi kvalitní SSD disk formátu M.2 2280, nabízející kapacitu 256 GB. Dosahuje rychlosti čtení/zápisu až 2050/700 MB/s. Je vysoce odolný proti nárazům a otřesům a má velmi nízkou spotřebu energie. Zakoupíš na stránkách CZC.cz.

Jak hrát turnaj na PLAYzone:

Registrace:

 • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
 • Pro získání odměn od riotu je potřeba být registrován na riot.events.
 • Z důvodu přístupu RIOTu k odměnám jsou všichni hráči povinni se registrovat na events, pokud tak neučiní je velká pravděpodobnost, že RIOT nedá žádné odměny.
 • Veškeré registrace probíhají přes turnajový systém. Všichni účastníci musí mít ve svém profilu samozřejmě vyplněno své GAME ID pro hru League of Legends. Registrace budou ukončeny v 16:45, v 17:00 bude následně rozlosován pavouk.
 • GAME ID zadáte na PZ webu ve svém profilu.
 • Pro změnu GAME ID kontaktujte admina turnaje.

Pravidla turnaje:

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru League of Legends.

 • Každý kapitán musí být v chatovací místnosti "Nightcup", jinak ztrácí právo na Protest.
 • Vítězný tým má povinnost při výhře nahrát screenshot s oznámením výhry.
 • Čekací doba na soupeře před začátkem série: max. 15 minut. Pokud se soupeř nehlásí na LoLku, napište pod váš zápas, že jste odeslali pozvánku do hry a následně po 15 minutách máte právo na freewin.
 • Při porušení některých z pravidel může dojít k diskvalifikaci týmu z turnaje.
 • V případě, že chcete změnit vaše  GAME ID, napište adminovi turnaje.

 

Nalezení soupeře:

 • 1. možnost - V položce "Můj účet" máte rozpis svých plánovaných zápasů.
 • 2. možnost - Klikněte v pravém sloupci na "Rozpis play-off", v něm najděte svůj nick a nick svého soupeře.
 • Seznamu týmů (v pravém sloupci) najdete  GAME ID svého soupeře.
 • Vysvětlivky:
  • TBA - váš soupeře bude teprve určen
  • freewin - nemáte soupeře, automaticky postupujete do dalšího kola
 • V detailu vašeho zápasu vidíte  GAME ID vašeho soupeře. Pomocí něho si přidejte soupeře do přátel na LoLku a pošlete mu výzvu ke hře.

Zadávání výsledků:

 • Vítězové - Po kliknutí na váš zápas (přes "Můj účet", nebo přes výpis zápasů v play-off) klikněte na Zadat výsledek. V následném kroku přiložíte soubor (screenshot s vaší výhrou) a zadáte výsledek (1-0, 0-1).
 • Poražení - Po kliknutí na váš zápas klikněte na "Potvrdit výsledek" (je potřeba, aby vítěz nejprve výsledek zadal). V následujícím kroku výsledek potvrdíte.

Soupisky:
 • Týmy smí odehrát zápasy pouze s hráči uvedenými v soupisce u turnaje na slotu týmu v MČR Klasifikaci. K dispozici má tým tolik přestupů, kolik jim umožňuje systém Mistrovství České republiky. Je povinností všech kapitánů, aby před startem zápasů zkontrolovali soupisku svého týmu a soupeře, zda-li vše souhlasí.  Je možné povolit jednoho hosta (4 + 1), ovšem pouze po konzultaci s adminem. Kapitán má povinnost zkontrolovat správnost soupisky, na pozdější protesty nebude brán zřetel.

Komunikace s adminem:

 • Pokud tým potřebuje komunikovat s adminem, musí tak učinit přes PLAYzone stránku nebo LoL klienta a nebo oficiální protest. Týmy mají po dohrání zápasu deset minut na zadání protestu. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).

Odměny od RIOTpro 1. - 8. místo:

Ahoj hledám team sem platina 3 eune moje role top/jg jméno na lolku Chopica(jelikož si playzonou myslí že moje jmeno je sprosté tak se jmenuju stejně jako na playzonu) :D mé podmínky do team je že nejniší divize bude gold

Zdravim,hledam tym co ma nejaky cile,mainim jungli kdyby mel nekdo zajem ozvete se, nick Melouňák

Chcem si nájsť team ľudia čo sú ochotný hrávať a zlepšovať sa som platina hrávam adc ale viem zahrať na dobrej úrovni jg a s bývalím teamom som trénoval top takže som otvorený možnostiam vo flex hrávam bežne s dia a vyššími divi takže viem zahrať na dobrej úrovni ozvite sa môj nick na lolku je Charlie HD

Ahoj, hledám tým s ambicemi vyhrávat turnaje. Je mi 17 let, jsem aktivní a ochotný věnovat svému týmu pro trénink a turnaje spoustu času. No a teď ty důležitější informace. Hraju Supporta a případně jungli, nejvýše jsem byl tento rok v Diamond II, ale rankedy jsem moc už nehrál nýbrž trénoval s týmem a hrál každý den turnaje, takže mám spoustu zkušeností. Kdyby někdo měl zájem ozvěte se mi zde a nebo na LoLku - Loyec12

Ahoj, hledám team s cílem vyhrávat turnaje. Je mi 15 , jsem aktivní a jsem ochotný trénovat s týmem na turnaje a vyhrávat s nimi. Hraji ADC popřípadě Jungli, nejvýše jsem byl Dia5, ale mam ho bannutý :( :D, nick Draw on Dust, teď můj účet G5, C9 PlayBoy, hrál jsem hodné turnajů a rád bych se k nějakému přidal. Máte někdo zájem pište sem nebo na nick C9 PlayBoy.

Ahoj, hledáme 2 hráče do našeho teamu, kteří by mohli hrát každý den nejméně 4 hodiny. Sháníme TOPAŘE a SUPPORTA divize: plat+
Můj nick je : TFE Speczo (pište mi na lolku)

Ahoj hladám aktívny team ktorý bude denne trénovať , moja aktualna divizia je plat 3 ,hrávam mid a mam 15 rokov

Zdravim, rozhodl jsem se založit tym, takze hledam aktivni hrace na pozice adc,support,mid,top popripade nejaky nahradnik ,kdo by mel zajem se pridat a spolecne vybudovat komunitu s cilem se zlepsovat a mit nejaky cíl tak se ozvete muj nick Melouňák.
Hledam hrace plat + . :)

Zdarec lidi , hledáme mid,supp , klidně na delší spolupráci. G+ division ;). Kdo by mel zájem, napište

G+ support a mid kdo ma zajem do tymu ma moznost se pridat
muj nick Meloňák staci se ozvat a domluvime se :)

Ahoj lidi , píši sem znova , protože shanime top , poslední co nám asi zbývá , divize G5+ určitě se domluvíme , hledáme stabilní a hráče ochotni trénovat chceme něčeho dosáhnout , v týmu samozřejmě zůstanete, pište mě do pm nebo na lol C9 PlayBoy nebo na lol Melouňák. :lol: :lol:

Ahoj lidi , píši sem znova , protože shanime top , poslední co nám asi zbývá , divize G5+ určitě se domluvíme , hledáme stabilní a hráče ochotni trénovat chceme něčeho dosáhnout , v týmu samozřejmě zůstanete, pište mě do pm nebo na lol C9 PlayBoy nebo na lol Melouňák. :lol: :lol:

Mid Lane Platinum 5 hlada staly team na trenovanie, pozadujem pravidelne treningy a team G1+, iba ludi co to myslia vazne

Ahoj.. Sháníme dia+ toplanera do týmu... Pokud by jsi měl zájem, tak se mi ozvi na lolku.. eSuba Jaydog :) :fuckoff:

Ahoj. Hledám team , gold II EUNE , som ochotný zahrát cokoliv , nějací normalní lidi který to aspon trochu berou vážně at s toho turnaje něco je. kdyžtak mi někdo napište do zpráv díky Ramsi