Přejít k hlavnímu obsahu

Chceš rozšířit PLAYzone tým? Máš skvělou možnost, hledáme CS:GO redaktory

Rád píšeš články či povídky? Ovládáš mistrně češtinu? Máš rád nové výzvy? Hraješ CS:GO a víš o všem, co se kolem hry kde šustne? Sleduješ zahraniční i domácí scénu? Tak přesně pro tebe máme nabídku, PLAYzone tým totiž hledá redaktory právě pro Counter-Strike: Global Offensive!
Chceš rozšířit PLAYzone tým? Máš skvělou možnost, hledáme CS:GO redaktory
Chceš rozšířit PLAYzone tým? Máš skvělou možnost, hledáme CS:GO redaktory
Zdroj: PLAYzone

Pokud je CS:GO jedničkou na tvém herním seznamu a plánuješ prorazit v herním světe, cesta profi hráče rozhodně není jedinou volbou. Jestli tě baví psát, máme tu pro tebe jedinečnou možnost, jak se podílet na rozkvětu esportu na české a slovenské scéně. Právě pro CS:GO totiž momentálně hledáme redaktora. Takže jestli světu této populární FPS hry od Valve rozumíš, máš přehled o světové i domácí scéně a zároveň ti také není cizí psaní ať už článků nebo třeba povídek, hledáme právě tebe.

Co musíš pro to, aby místo bylo právě tvoje, udělat? Stačí se ozvat na email dietiova@playzone.cz, do předmětu napsat CS:GO redaktor a v samotném mailu se pak rozepsat o sobě, svých zkušenostech v oboru a důvodech, proč se chceš stát redaktorem či redaktorkou. Pokud máš ukázku své aktuální tvorby, můžeš ji rovnou přiložit do přílohy. Nezapomeň, že gramatická úroveň tohoto mailu bude tvou první vizitkou.

Obecné požadavky na uchazeče

  • Přiměřený věk a zkušenosti vůči požadované pozici (uchazeč by měl oplývat sebereflexí, sám vědět, na co má a na co nemá)
  • Naprostým základem je ovládání gramatiky rodného jazyka
  • Znalost oboru, praxe vítána. Redaktoři samozřejmě musí kromě mateřského jazyka mít také základní znalosti v angličtině a především se vyznat ve světě CS:GO
  • Spolehlivost, komunikativnost, iniciativa a schopnost zapojit se do fungujícího týmu

Uchazečům nabízíme

  • Práci v mladém a rozvíjejícím se týmu, který usilovně pracuje na budování a posouvání úrovně česko-slovenského esportu
  • Získání zkušeností a kontaktů, které můžeš později zužitkovat
  • Finanční odměny za články 
  • Možnost dalšího rozvoje v rámci nadstavbových placených pozic v PLAYzone
Šéfredaktorka PLAYzone. Hrami žije od malička a její srdcovkou vždy byl StarCraft, jemuž se věnovala kompetitivně, a World of Warcraft.