Přejít k hlavnímu obsahu

Úkoly Evolutions budou i placené. EA Sports pod obří vlnou kritiky

17. 9. 2023 | 15:09 EA SPORTS FC 24 Preview
Je to jedna z nejlépe přijatých novinek EA Sports FC 24. Hráči se na Evolutions těší, budou moci horší karty vylepšovat a do jejich Ultimate Teamu se tak dostanou fotbalisté, kteří by jinak zůstali nevyužití. Úkoly Evolutions, jak informoval FutSheriff na Twitteru, budou zdarma i placené. A to se komunitě nelíbí, označují to za další „pay to win“ mechaniku v EA FC.
Evolutions EA Sports FC 24
Evolutions EA Sports FC 24
Zdroj: FutSheriff

Mikrotransakce jsou často nejvíce kritizovaným aspektem FIFA/EA Sports FC. Pojem „pay to win“ je u fotbalové hry od EA Sports často používaný a nejnovější zprávy ohledně Evolutions tyto hlasy jen podpoří. Nadšení z jedné z top novinek rychle upadlo.

Kromě vylepšení Evolutions, jež budou moci hráči získat čistě hraním, bude v EA Sports FC i placená verze objectivů. Podle FutSheriffa si za ni hráči zaplatí 50 000 mincí nebo 1 000 FC Pointů. Žádná levná záležitost.

Společně odpálíme EA FC 24. Nenech si ujít stream oblíbených influencerů!

Co ale hráče rozčílilo možná ještě víc, je fakt, že placené Evolutions garantují větší boosty než ty základní. „Platit za úkoly? EA, byli jste tak blízko,“ komentoval spekulace FutSheriffa jeden z hráčů. A ostatním s ním souhlasí.

Na PLAYzone od března 2022. Zaměření především na League of Legends a EA Sports FC. Občas zapne Counter-Strike, od roku 2012 ale žere LoLko, dvakrát se dostal i do Diamondu :).