Přejít k hlavnímu obsahu

6. 11. 2023 | 14:58 Brawl Stars Wild Rift MČR mobile
Samsung Mistrovství Česka a Slovenska má za sebou další zastávku v Praze. Nyní už zbývá jen vrchol sezóny, na který byl sobotní den ve Vodafone PLAYzone Areně tou nejlepší pozvánkou.
Sampi.Tipsport stále kralují
Zdroj: PLAYzone (Milan Dobeš)

Program byl na Gameday Praha skutečně různorodý, takhle zaplněnou Vodafone PLAYzone Arenu na mobilní turnaj skutečně nepamatujeme. V průběhu celé soboty byl vždy zaplněný Samsung koutek s nejnovějšími mobilními telefony, závodní simulátor i počítačové stanice se Samsung TV. Spousta z vás dorazila i za hostem akce Jakubem Destro, který se nadšeně fotil a bavil se s početnou domácí komunitou.

Samsung koutek
Jakub Destro merch

Ze dvou mistrovských turnajů byl jako první na programu ten ve Wild Riftu. Jeho obsazení bylo totožné jako v Nitře, diváci na místě si tak užili ty nejlepší zápasy, které domácí scéna může nabídnout. První místo ze všech letošních soutěží obhájil suverén Patres před Gnarmutem, bronz si stejně tak znovu odnesl Nedro.

Turnaj v rámci Samsung MČSR Wild Rift:

• 1. místo:  Slovensko Patrik „Patres“ Křešťák – 105 MČSR bodů a 3 000 Kč
  • 2. místo:  Česká republika Daniel „Gnarmut“ Červenka – 90 MČSR bodů a 2 000 Kč
  • 3. místo:  Česká republika Bedřich „Nedro“ Pokrývka – 75 MČSR bodů a 1 500 Kč
  • 4. místo:  Česká republika Lukáš „HanXin“ Strýhal 60 MČSR bodů a 1 000 Kč
Wild Rift TOP 3

Také turnaj v Brawl Stars měl svého hlavního favorita. Sampi jsou dlouhodobou domácí jedničkou a svoji pozici potvrdili i v Praze. Porazit dokázali nejprve Infactus Gaming a ve finále po tvrdém boji porazili GLORE. Šlo však o tu nejlepší pozvánku do Brna! Stříbrnému týmu Narcis z Nitry tentokrát musel stačit bronz.

Turnaj v rámci Samsung MČSR Brawl Stars:

• 1. místo:  Česká republika Sampi (Saltyyy, Xiaku, Vajdik) – 210 MČSR bodů a 10 000 Kč
  • 2. místo:  Česká republika GLORE (CDC Dan, Pika, Šimák) – 180 MČSR bodů a 6 000 Kč
  • 3. místo:  Česká republika Team NARCIS (Divi, Spino, MataVrable) – 150 MČSR bodů a 4 000 Kč
  • 4. místo:  Česká republika Infactus Gaming (Aronek, Matysz, Matlák) – 120 MČSR bodů a 3 000 Kč
Brawl Stars TOP 3
Tvoří a pisálkuje na pískovišti jménem PLAYzone.cz už od roku 2011. Zkoušel i jiné pozice, redaktořina a komentování je ale cesta. Přes 10000 článků a bleskovek hovoří za vše. Rád si hraje se slovy, stvořil třeba Zápasovník. Je fanouškem také klasického sportu, ze všeho nejvíc ale miluje jídlo.