Håvard „rain“ Nygaard, Nicolai „dev1ce“ Reedtz a Lukas „gla1ve“ Rossander se z Tier 1 úrovně přesunuli k novému projektu, kde si návrat na Major musí vybojovat od nejnižších pater Counter-Strike ekosystému. Díky VRS éře plné otevřených LAN akcí to však takový problém není, pokud předvedete okamžitou kvalitu.
Pro závěr února si naplánovali turnaje v Portugalsku a Rumunsku, které pokud by dokázali oba vyhrát, tak se mohli teoreticky posunout až do druhé světové desítky. Na Roman Imperium Cupu se jim ovšem nedařilo a cesta se zkomplikovala. Největší potenciál zisku velké porce bodů totiž máte s čistým štítem ve VRS slotu.
Can 100 Thieves get to the major?
Sure they can! But it's a very narrow road 😉
Here's the fairy-tale story for 100 Thieves fans:
Let's say they actually pull off sweeping Roman Imperium Cup 5 and DraculaN 5..
That's the 2 LANs they have here booked here in February.
That…— Udknud (@JesperLarsen222) February 21, 2026
Sen o IEM Cologne Majoru ale žije, protože na DraculaNu 100 Thieves září. V předkole si poradili mimo jiné s českými BRUTE (více zde) a v play-off už mají na kontě pět výher. V prvním kole sice nestačili na ENCE, ale cestou přes Lower Bracket mohou paradoxně posbírat více bodů, a to díky klíčovému parametru „LAN wins“.
10 výher z LAN prostředí už mají takřka naplněných, takže nyní potřebují přidávat výhry nad kvalitními týmy a sbírat prize money. Na DraculaNu s nimi zůstávají jen FlyQuest a HEROIC, kteří jsou ve světovém žebříčku nad nimi, což přesně potřebují. Za jediný měsíc se tak stále mohou dostat z nuly až na 26. místo VRS pořadí!
For the @100Thieves fans, a very close look at how the CS2 team has been racing up the important VRS ranking that decides future invites.
The „red box“ shows the ranking progression for each game the team has played so far. https://t.co/Cq5uOCPiCf— Udknud (@JesperLarsen222) February 27, 2026