Česká reprezentace udělala dnes první krok k postupu do hlavní fáze ClanBase Nations Cup XIII. V dnešním večerním zápase porazili reprezentaci Moldávie.
Turecko třes se!
V dnešním zápase jsme měli možnost vidět staronovou sestavu v čele s kapitánem Martinem "zigurat" Slancem, kteří svého soupeře doslova přejeli. Na první mapě na de_train jsme mohli vidět totální dominanci našeho celku za CT stranu, především bych vyzdvihl výkony Tomáše "zEro" Bojanovského a Milana "Monty" Stanislava, kteřá uklidnili Moldavce při mnoha kolech 1vX, a po výhře 14-1 nebylo pro zkušené borce získat dvě kola za teroristickou stranu.
Na mapě de_inferno už začali Moldavští reprezentanti cenit zoubky a dokonce v jednu chvíli vedli 6-5 nad naší reprezentací, ale hráči hájící českého lva se rozjeli a získali poslední čtyři body. Za CT se Moldavci nezmohli na nic, a získat sedm bodů nebylo pro reprezentanty těžké. Po výhře 16-6 se naši reprezentanti můžou těšit na celek Turecka, který je čeká ve druhém kvalifikačním zápase ClanBase Nations Cupu XIII.
Česká Republika vs Moldávie
[2:0]
de_train [16-1]
de_inferno [16-6]
Česká Republika : small, zEro, Monty, zigurat, arsas
Moldávie : MSK, ved1mak, Xop, cr1cket, immuNe
Ostatní zápasy ClanBase Nations Cup XIII QR1
Slovinsko - Bělorusko
[2:0]
Portugalsko - Irsko
[2:0]
Srbsko - Černá Hora
[2:0]
Makedonie - Chorvatsko
[2:1]
Slovensko - Itálie
[2:0]
Zápasy ClanBase Nations Cup XIII QR2
Švýcarsko - Slovinsko
Bosna a Hercegovina - Slovensko
Izrael - Srbsko
Turecko - Česká Republika
Bulharsko - Makedonie
Litva - Portugalsko
Island - Estonsko
Maďarsko - Lotyšsko
Jako vždy Vás budeme provádět plnou reportáží obou zápasů našich zástupců. Už nyní se pracuje na možnosti komentování obou zápasů. Zápasy QR2 se odehrají ve dnech 27. - 31. ledna. Držíme palce oboum týmům!!!