Přejít k hlavnímu obsahu

Hledáme programátory a grafiky do našeho týmu

4. 12. 2015 | 08:24 Všechny hry
Do našeho týmu hledáme nové posily z řad grafiků a programátorů. Pokud máte zájem pracovat na zajímavých projektech z herní i neherní branže, ozvěte se nám.Programátor:alespoň základní znalost CMS Drupal APIdobrá znalost PHP, MySQL, jQueryvýborná znalost XHTML, CSSvýhodou znalost HTML5, CSS3Grafik:
Výchozí obrázek

Do našeho týmu hledáme nové posily z řad grafiků a programátorů. Pokud máte zájem pracovat na zajímavých projektech z herní i neherní branže, ozvěte se nám.

Programátor:

  • alespoň základní znalost CMS Drupal API
  • dobrá znalost PHP, MySQL, jQuery
  • výborná znalost XHTML, CSS
  • výhodou znalost HTML5, CSS3

Grafik:

  • znalost Photoshop a InDesign
  • náplní je DTP práce + webová grafika

Pozice jsou vhodné pro studenty i freelancery. Šáhnete si na reálné projekty a máte tak možnost se vypracovat a začlenit se plnohodnotně do pracovního týmu.

Bližší detaily, jako je konkrétní pracovní činnost, projekty nebo výše odměny, vám už sdělíme po kontaktování na pleskot@playzone.cz a do předmětu uveďte buď „nábor - grafik“ nebo „nábor - programátor“.