Přejít k hlavnímu obsahu

NightCupová soutěž o podložku je u konce - vyhrává Kilop

Od dubna do června běžela v rámci NightCupů soutěž o podložku SteelSeries S&S. Jednalo se o soutěž jednotlivců a jejím cílem bylo motivovat hráče v pravidelném hraní NightCupů. Nyní se v NightCupech hraje i o body do MČR klasifikace.
Výchozí obrázek

Soutěž byla oznámena 31.03. v souhrnné novince o NightCupech. Poté běžela celé 3 měsíce a hráči měli možnost sbírat body za umístění na medailových pozicích. Celkové pořadí šlo nalézt na stránce soutěže.

Body do této soutěže mělo celkem 87 lidé, bodováno bylo celkem 12 turnajů. Již z počátku se do čela tabulky dostali hráči týmu Feed need WEED. Body si díky stabilním výsledkům zajistili hráči z týmu eEriness. Ačkoliv soutěž skončila až na konci června, tak o vítězi bylo již rozhodnuto pár turnajů před koncem. fnW.Kilop nasbíral dostatečné množství bodů, aby ho již nikdo do konce soutěže nemohl dohnat. Zde si můžete prohlédnout, kteří hráči obsadili prvních 10 příček: