Druhý den Worlds je za námi a favorité zůstávají neporaženi. Spodek tabulky ale vypadá zajímavě!

7. 10. 2021 08:18
Druhý den Worlds je za námi!
i
Druhý den Worlds je za námi!
Zdroj: Riot Games
Po hektickém prvním dni Mistrovství světa v League of Legends se týmy vrací zpátky do normálu a až na pár výjimek jsme mohli během druhého dne daleko více kontrolovanou hru od těch největších favoritů play-in fáze. Naopak týmy ve spodních částech tabulky začínají pociťovat tlak a například Galatasaray naprosto nezvládl svou sadu zápasů a cesta do hlavních skupin se mu komplikuje.

První den nám na všech sociálních sítích přinesl výbornou podívanou a pořádnou várku nějakých těch memes, ale přece jen hráči jsou na Mistrovství světa hlavně od toho, aby ukázali, co v nich je, a zabojovali o titul. Během druhého dne už se ve většině draftů týmy uklidnily a vsadily na takovou větší klasiku, ale přesto jsme mohli sledovat několik šampionů i ze včerejška. Například Amumu support naprosto předčil mnoho dalších postav, které na této roli byly ještě pár měsíců zpátky stálicí.

Nejvíce ovšem ve středu upoutali pozornost jiní hráči. Icon z týmu LNG se svým Zedem na midu a v poslední hře dne chorvatská legenda hájící barvy Cloud9 Perkz, který nám znovu předvedl Tryndamera na midu. Předtím si ještě zvládl na Sylasovi poradit v duelu proti Beyond Gaming a jejich midaři Maoanovi. Ten se rozhodl být odvážný, ale ani Yone mu nepomohl k poražení evropské legendy. Ve třetím dni Worlds se už můžeme dozvědět první postupující týmy do play-off, kde se bude hrát o postup do hlavních skupin Mistrovství světa.

Kompletní výsledky všech zápasů druhého dne Worlds jsou následovné:

Skupiny po druhém dni Worlds
i
Skupiny po druhém dni Worlds
Foto: Riot Games

O autorovi:

Členem od: 5. 3. 2021
Celkový počet článků:
315

Doporučená videa: