McDonald's chtěl rozdávat speciální PS5 ovladače, zapomněl se však domluvit se Sony

4. 8. 2021 09:04
DualSense
i
DualSense
Zdroj: McDonald's
Nové ovladače DualSense jsou lákavým zbožím, které chtěl australský McDonald's ještě povýšit na nový level. Pro svůj "týden streamování" nachystal koncept speciálních designových ovladačů, ty ale šly omylem do produkce poté, co to vůbec neoznámili Sony.

Australská divize McDonald's chtěla stylově oslavit padesát let od existence na kontinentu, místo toho ale mají na triku průšvih. Pro kampaň "týden streamování" si připravili spoustu parádních cen, mezi nimiž měly být i tematické ovladače v designu fastfoodového giganta. Skvělý koncept v tradičních barvách s burgerem a hranolky však mediální oddělení uveřejnilo na sociálních sítích a právě tady nastal onen problém.

Zástupci McDonald's totiž nijak nekontaktovali Sony, čímž byly porušeny ochranné známky PlayStation 5. Bez oficiálního posvěcení je jakékoliv použití v propagačních materiálech naprosto nemístné. Podle oficiálního vyjádření, které poskytli webu IGN, se jedná čistě o interní chybu, kdy se k mediálnímu týmu dostaly podklady bez specifických informací. Konkrétního člověka tak ani nenapadlo, že by hotový koncept nemohl jít do světa.

Tak či tak, Sony neschválilo použití ovladače DualSense v rámci propagace týdnu streamování a celá akce bude muset být odložena. Speciální ovladač navíc zůstane skutečně jen konceptem. Líbil by se vám vůbec?

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8734

Doporučená videa: