O turnaj CEE Champions si zahrají také eEriness, GLORE, mladíci eSuby a hvězdný mix Strach

14. 9. 2021 15:45
CEE Champions
i
CEE Champions
Zdroj: oficiální grafika
CEE Champions nabízí česko-slovenské scéně tři sloty, o které si týmy zahrají v uzavřené kvalifikaci příští týden. Její složení bylo uzavřeno včera, kdy proběhla druhé otevřená kvalifikace, v níž uspěla spousta zajímavých jmen.

Druhý ročník CEE Champions přivítá již brzy zástupce 19 států, kteří se utkají o více než 400 tisíc korun. Naše scéna vyšle do akce tři své zástupce, které poznáme příští týden – na rozdíl například od Ukrajiny, jíž bude reprezentovat silné duo Akuma, B8. Loni nejdále dokráčeli SINNERS, ti ale letos budou chybět. Kdo je zastoupí?

Do uzavřené kvalifikace obdržela pozvánku elitní čtveřice ENTERPRISE esports, Entropiq Prague, Sampi.Tipsport a eSuba. Druhé kvarteto účastníků určila první otevřená kvalifikace a složení uzavřelo tohle pondělí, kdy byl na programu druhý turnaj pro všechny zájemce. V obou případech jsme pokořili hezké číslo přes 40 týmů.

Prvním postupujícím z druhé otevřené kvalifikace se stal tým eEriness MARVO. Největší potíže mu dělal až v samotném boji o postup tým FACEIT PREM, sestávající z hráčů BloodyDevils ze 2. Tipsport COOL ligy. V druhém klíčovém duelu horní části pavouka se proti sobě postavili eSuba Youngsters a Universe, kde až 30. kolo rozhodlo o těsném postupu mladíků z eSuby. Podobně tuhé bitvy ale probíhaly také dole. Zatímco postup GLORE byl pro obměněnou sestavu hračkou, v úplné spodní části pavouka poznaly zklamání dvě známé organizace. Ve 3. kole nejprve na mixtým Strach narazili Fadee Gaming a tentýž celek posléze vypráskal také Dark Tigers. Hvězdná pětice ve složení Kinzo, daxen, capseN, fazen1z, jaro následně celou kvalifikaci vyhrála.

Finální část CZ/SK kvalifikace se uskuteční příští úterý a středu, náš stream začne vždy v 17:00. Startovní pole vypadá opravdu nabitě, kromě špičkových týmů nechybí ani zajímavé mixy, což nabídne špičkovou konfrontaci.

Účastníci uzavřené kvalifikace o tři sloty na CEE Champions:
 Slovensko ENTERPRISE  Česká republika Entropiq Prague  Slovensko Sampi.Tipsport  Česká republika eSuba
 Slovensko Gifted.uRage  Slovensko Cryptova  Česká republika Headhunters  Česká republika Too Hot to Handle
 Česká republika eEriness MARVO  Česká republika eSuba Youngsters  Slovensko GLORE  Česká republika Strach

Turnaj je zorganizován za podpory společností Alza Gaming, HAL3000, CZC.CZ, Datacomp, LYNX a X-diablo.

CEE Champions
i
CEE Champions
Zdroj: oficiální grafika

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8748

Doporučená videa: