Poslední šance na MČR je tady! Kdo všechno se o víkendu zúčastní Samsung Last Callu?

20. 9. 2021 12:00
Last Call
i
Last Call
Zdroj: PLAYzone
Jako už je tradicí, tak i tento rok se dočkáme Samsung Last Callu v mobilní hře Brawl Stars. Pro všechny, co by si nedokázali představit, o čem je vlastně řeč, tak tu pro vás máme takovou drobnou příručku k nadcházejícímu víkendu. Neváhejte a zastavte se už v pátek večer podpořit všechny borce v jejich poslední šanci na kvalifikaci na MČR.

Rok se s rokem sešel a před námi je další Samsung Last Call. Turnaj pro “best of the rest” týmy, které se nevešly do té nejlepší šestky (přímé postupující jsme si představili zde). Zatímco tyto týmy si mohou odpočinout a připravit se na MČR, tak pro další osmičku bude Samsung Last Call poslední šancí a vstupenkou na největší esportovou akci roku, kterou máme tu čest u nás pořádat. A letos opět před živým publikem!

Formát Samsung Last Callu bude velice jednoduchý, osmička týmů se během pátku a soboty utká ve dvoufázovém turnaji o poslední dvě místa na MČR. Těmi budou odměněni oba finalisté, k čemuž vede cesta před GSL skupinu a následné semifinále. Všechno budete moci sledovat na našem Twitch kanále PLAYzoneCZ. Za mikrofonem se opět představí vaši oblíbenci Skeri, Lexinka a Divi, kteří dodají přenosu potřebnou energii.

Harmonogram pro celý víkend bude následující, ale časy mohou být pouze orientační.

 • Pátek
  18:00 – start streamu
  18:15 – 1. zápas skupiny A
  19:15 – 1. zápas skupiny B
  20:15 – 2. zápas skupiny A
  21:15 – 2. zápas skupiny B
 • Sobota
  13:00 – start streamu
  13:15 - WB skupiny A
  14:15 – WB skupiny B
  15:15 – LB skupiny A
  16:15 – LB skupiny B
  17:15 – decider skupiny A
  18:15 – decider skupiny B
  19:15 – 1. semifinále
  20:15 – 2. semifinále
  21:15 – finále

Teď už ale k samotným účastníkům, kteří se utkají v jedněch z nejdůležitějších zápasů svých hráčských kariér. S nejvíce body, a tudíž z prvního místa, půjdou do boje hráči týmu Gravity, který se bohužel v celkovém hodnocení objevil v takovém území nikoho. Před sebou i za sebou mají jeho hráči více než 200 bodů rozestup. To z nich dělá sice favority, jenž ale musí být na pozoru například před Fadee Gaming, kteří budou rovněž chtít jedno z posledních míst na MČR urvat pro sebe. Všechny týmy včetně jejich soupisek jsou následující:

 • Team Gravity – Hortix, Dan, Slayer, Arči
 • Fadee Gaming – Dark, Kitty, Pika
 • Infactus Gaming – Dani, I see, foyeR, inf_goodnight
 • Gifted.uRage – mardžo, Koblihák, Martinus, César
 • Mystic Black – RedCree, Janko., Zvonky, ban156
 • Toxic Punk – Šimák, Filip Krotký, Sam., Kebab je život
 • Beleaders – Lukovec, Pav3l, Bossmima, DominikosTV
 • Four Seasons – Kylie Jenner, Vejvar, Mr.Hunter, Ďaloga

O autorovi:

Členem od: 5. 3. 2021
Celkový počet článků:
314

Doporučená videa: