Pozvánky odhaleny! Koho uvidíme v Tipsport COOL lize?

19. 4. 2020 23:00
Pozvánky FIFA COOL liga
i
Pozvánky FIFA COOL liga
Přední FIFA hráči z Česka a Slovenska budou letos bojovat o účast Tipsport COOL lize. Kvůli někdejším výsledkům jsme ale pozvali 4 hráče přímo do hlavní části ligy a 4 hráče do uzavřené části kvalifikace. Kdo si svými výkony řekl o pozvánku?

Přímo do ligy byli pozváni zástupci nejúspěšnějších týmů, kteří v posledních měsících ukázali svými výkony skvělou formu, ať už ve velkých offline a online turnajích, tak i v klasické Weekend League. Mezi pozvanými tak nechybí třeba T9Laky, který výhrami Entropiq Charity Cupu, Datart e:LIGY a Škoda Gaming Day potvrdil pozici jedničky na domácí scéně. Dá se předpokládat, že z pozice favorita půjde i do úvodní sezóny Tipsport COOL ligy. 

Hráči pozvaní do 1. Tipsport COOL ligy:

  • Lukáš "T9Laky" Pour (FC Viktoria Plzeň)
  • Štěpán "RIIJK" Sobocki (Entropiq)
  • Dominik "Seron" Čermák (Team Sampi)
  • Martin "Caster" Štěpán (AC Sparta Praha)

Další čtveřice hráčů byla pozvána do uzavřené kvalifikace, a to včetně Emericksona, který v dresu Sparty v předchozích dnech odehrál velmi slušné zápasy proti hráčům z italské Parmy nebo dánského Brøndby. Na postup si bude dělat zálusk také například Pikej z Viktorky Plzeň, který právě po boku svého parťáka T9Lakyho zvítězil na finále Datart e:LIGY. 

Hráči pozvaní do uzavřené kvalifikace:

  • Patrik "Huhnak" Hornák (Entropiq)
  • Jan "Emerickson" Krupička (AC Sparta Praha)
  • Pavel "Pikej" Kail (FC Viktoria Plzeň)
  • Martin "Dalas" Vujtík (FK Teplice)

O autorovi:

Členem od: 2. 1. 2013
Celkový počet článků:
1781

Doporučená videa:

Absolutne nechápem podla akého princípu ste udelovali pozvánky .. píšete CZ/SK .. a sú tam samí CZ hráči .. ....Neda pozvánku žiadnemu Slovákovi ani tomu ktorý tento rok má najlepšie výsledky v EU ... tak to áno pravdepodobne ste sa orientovali iba na Československu scenu (Datart liga do ktorej mohli len CZ hráči)

Je smutné že ten čo vyhral Global Series Tournamet Easter Europe tam neuvidíme... a hráčov ktorý vypadli v prvých kolach áno ...

Je smutné že to takto nazývate tak to aspon pomenujte CZ Tipsport liga ...