Seriál Arcane chystá velkolepou premiéru na Twitchi

19. 10. 2021 13:20
Arcane
i
Arcane
Zdroj: Riot Games
Seriál Arcane brzy dorazí na Netflix, prvních dílů se fanoušci dočkají už 7. listopadu. Diváci jej ale budou moci sledovat nejenom na Netflixu, velkolepá premiéra se uskuteční také na Twitchi. Streameři z více než 30 zemí odvysílají první díly na svých kanálech a společně se svými fanoušky si tak vychutnají začátek příběhu sester Jinx a Vi. Možnost vysílat premiéru má ale každý.

Seriál Arcane vypráví o křehké rovnováze mezi dvěma městy – bohatým Piltoverem a chmurným Zaunem. Ta jsou známá napříč světem Runeterra jako „města pokroku“ a mnoho brilantních mozků je nazývá svým domovem. Vytvoření hextechu, tedy způsobu, jakým může člověk ovládat magii, tuto křehkou rovnováhu ohrožuje. Arcane vypráví příběhy šampionů League of Legends a celá série je vytvořena tak, aby fanoušky vtáhla do komplexního světa plného morálních dilemat, dechberoucí animace a napínavého vyprávění.

„Klíčovou roli v našem rozhodnutí vytvořit Arcane hrál velký zájem o hlubší příběh, který jsme od naší globální hráčské základny cítili. Je skvělé, že budou moci sledovat první epizodu Arcane společně jako jedna komunita. Při navrhování seriálu jsme chtěli spojit tradiční zábavu s inovativními přístupy založenými na digitálním formátu. Díky tomu se budou moci hráči po celém světě jednoduše připojit a užít si spolu něco nového,“ říká Brandon Miao, Cross Product Experiences and Partnerships Lead ze společnosti Riot Games.

Globální oslava hráčů

Show spojená s premiérou bude středem celosvětové oslavy hráčů a fanoušků League of Legends a spojí se s mistrovstvím světa, které v loňském roce souběžně sledovalo téměř 50 milionů diváků. Letošní ročník spojí soutěživost, zábavu a gaming zcela novým způsobem. První ze tří aktů seriálu Arcane, z nichž každý obsahuje tři epizody, bude vydán 7. listopadu, a to současně na Tencent Video v Číně a na Netflixu po celém světě. Premiéra proběhne ve 3 hodiny ráno našeho času a druhé vysílání na Twitchi budou moci fanoušci sledovat v 11 hodin dopoledne. Diváci, kteří si vysílání naladí, se mohou těšit na Twitch dropy obsahující in-game předměty.

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8956

Doporučená videa: