Přejít k hlavnímu obsahu

Dnešní večer nabídne předposlední MČR Nightcup. Přijď se na poslední chvíli zapojit do boje!

28. 10. 2021 | 09:15 Hearthstone MČR PC
Desátý kalendářní měsíc se nám blíží ke konci. Právě tento týden navíc bude finálním v rámci kvalifikace na Vodafone MČR v Hearthstone. Už zanedlouho poznáme nového mistra České republiky, takže neváhej využít jedné z posledních šancí a poper se o postup na finále.
MČR Nightcup #9
MČR Nightcup #9
Zdroj: grafika PLAYzone

Letošní sezóna je opravdu speciální, osmý MČR Nightcup určil osmého různého vítěze. Majsssster z týmu Sazka.Inaequalis se díky stovce MČR bodů vyhoupl na 4. místo celkového pořadí a postup na finále jej zřejmě nemine. Ve finále se mu podařilo porazit Krajdu z eSuby, ten ale dosud žádné body nezískal, proto o postup bude muset ještě urputně bojovat. Z postupových příček ještě k tomu vypadla jména jako BlizzconJan nebo Valdaboy, boj na hraně postupové dvanáctky bude ve zbylých turnajích v tomhle týdnu ještě hodně vypjatý!

Křišťálová lupa
Křišťálová lupa
Zdroj: grafika PLAYzone

V pořadí už devátý turnaj ve formátu Last Hero Standing proběhne opět ve čtvrtek. Těšit se na vás budeme od 18 hodin, každopádně registrace již běží, tak si neváhejte rozkliknout daný MČR Nightcup a zaregistrovat se již nyní. Pro následující účast si však dejte dvojnásobný pozor, protože poslední kvalifikační turnaj letošní zkrácené sezóny proběhne netradičně v neděli. Těšíme se na vás ve čtvrtek, protože kdo nic nezkusí, nic nevyhraje.

Rozpis všech turnajů MČR sezóny:
Pondělí 6. září od 18:00MČR Nightcup #1
Čtvrtek 9. září od 18:00MČR Nightcup #2
Čtvrtek 16. září od 18:00MČR Nightcup #3
Čtvrtek 23. září od 18:00MČR Nightcup #4
Čtvrtek 30. září od 18:00MČR Nightcup #5
Čtvrtek 7. října od 18:00MČR Nightcup #6
Čtvrtek 14. října od 18:00MČR Nightcup #7
Čtvrtek 21. října od 18:00MČR Nightcup #8
Čtvrtek 28. října od 18:00MČR Nightcup #9
Neděle 31. října od 18:00MČR Nightcup #10
So-ne 6. a 7. listopaduFinále Vodafone MČR
Vodafone MČR v počítačových hrách
Vodafone MČR v počítačových hrách
Zdroj: grafika PLAYzone
Štítky: MČR
Tvoří a pisálkuje na pískovišti jménem PLAYzone.cz už více než deset let. Zkoušel i jiné pozice, redaktořina a komentování je ale cesta. Počet 9000+ článků hovoří za vše. Rád si hraje se slovy, stvořil třeba Zápasovník. Je fanouškem také klasického sportu, ze všeho nejvíc ale miluje jídlo.