Známe rozlosování nabitých skupin Vodafone MČR 2021!

17. 10. 2021 20:14
Vodafone MČR v CS:GO
i
Vodafone MČR v CS:GO
Zdroj: grafika PLAYzone
AOC MČR Tour nám pomalu finišuje a již před finálovým duelem je jisté, kterých osm týmů si zahraje na Vodafone MČR 2021. Teď tedy nastal ten ideální čas vás pozvat na losování základních skupin vrcholu sezónu, jenž proběhne právě na závěr tohoto víkendu přímo na našem streamu.

Pojďme si to postupně zrekapitulovat. První místenku na letošní MČR si vybojoval tým SINNERS, dalšími přímými postupujícími se stali eSuba a ENTERPRISE. No a výčet jistých účastníků před AOC MČR Tour doplňovali Entropiq Prague díky získanému počtu bodů. První uvedenou trojici doplní mezi nasazenými týmy ještě šampion víkendové zastávky, tedy lepší z dvojice Dynamo Eclot vs. eEriness MARVO. Poražený finalista se spolu s Entropiq a zbývajícími týmy GLORE a Sampi.Tipsport objeví mezi těmi, kdo na MČR postupují skrze MČR klasifikaci.

Dodat je ještě nutné, že losovat se bude ze tří košů. V prvním koši budou právě nasazené týmy, které během sezóny ovládly jeden z turnajů, druhá polovina pak bude ještě rozdělena – 1. a 2. postupující tým na body utvoří dvojčlenný druhý koš, 3. a 4. postupující tým na body pak budou doplňovat jednotlivé skupiny z třetího koše.

Složení košů:

Losování skupin na Vodafone MČR 2021 proběhne hned po dohraném finálovém zápase, takže všichni nabíhejte na stream, protože už tady se začne psát příběh, který vyvrcholí přímo na Brněnském výstavišti!

Losování Vodafone MČR 2021
i
Losování Vodafone MČR 2021
Zdroj: grafika PLAYzone

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8956

Doporučená videa: