69°N-28°E sa mení na Team Roccat

21. 8. 2007 15:27
69°N-28°E dnes oznámili prvé informácie o tajomstve, ktoré už dlhšiu dobu skrývajú. Fínska hardwarová spoločnosť Roccat práve dnes príjma tím 69°N-28°E, ktorý bude od dnes vystupovať pod názvom Team Roccat. Ďalej táto organizácia spustila aj novú web stránku kde môžete nájsť  množstvo informácii a videí. Krátky úryvok z ich stránok:"Náš tím bude mať k dispozícii na tréning Roccat Evolution Camp, ktorý sa nachádza blízko samotných štúdii ROCCAT a má rozlohu 200m². Na tomto mieste sa budú stretávať top hráči sveta a budú spoločne trénovať."A to nie je všetko! Veľmi zaujimavá informácia sa objavila na stránkach tímu NoA:"Z doposiaľ neznámych dôvodov sú hráči tímu NoA nezvestní od 20.8.2007. Nepodarilo sa nám hráčov kontaktovať ani cez mobil ani cez internet. Posledný krát sme boli s nimi v kontakte na bootcampe v Škandinávii. Od tej doby nemáme o nich žiadne informácie a priatelia a príbuzný sú znepokojený. Je možné že sú práve v tom tréningovom centre pri jazere Inari."


fin69°N-28°E dnes oznámili prvé informácie o tajomstve, ktoré už dlhšiu dobu skrývajú. Fínska hardwarová spoločnosť Roccat práve dnes príjma tím 69°N-28°E, ktorý bude od dnes vystupovať pod názvom finTeam Roccat. Ďalej táto organizácia spustila aj novú web stránku kde môžete nájsť  množstvo informácii a videí.

Krátky úryvok z ich stránok:
"Náš tím bude mať k dispozícii na tréning Roccat Evolution Camp, ktorý sa nachádza blízko samotných štúdii ROCCAT a má rozlohu 200m². Na tomto mieste sa budú stretávať top hráči sveta a budú spoločne trénovať."

A to nie je všetko! Veľmi zaujimavá informácia sa objavila na stránkach tímu dk NoA:
"Z doposiaľ neznámych dôvodov sú hráči tímu NoA nezvestní od 20.8.2007. Nepodarilo sa nám hráčov kontaktovať ani cez mobil ani cez internet. Posledný krát sme boli s nimi v kontakte na bootcampe v Škandinávii. Od tej doby nemáme o nich žiadne informácie a priatelia a príbuzný sú znepokojený. Je možné že sú práve v tom tréningovom centre pri jazere Inari."

Rovnako sú natom aj organizácie deID Gaming a demTw.

Aktuálna zostava finTeamu Roccat:
fin Tomi "lurppis" Kovanen
fin Niko "naSu" Kovanen
fin Samu "plastE" Aalto
fin Juuso "contE" Sajakoski
fin Max "ruuit" Aspe

Všetky tajomstvá budú odhalené na blížiacom sa Games Convetion, ktoré sa bude konať v Lipsku už od 23.8.-26.8.2007. Stay tuned. 

Mohlo by vás zajímat:

O autorovi:

Členem od: 3. 9. 2006
Celkový počet článků:
977