Éra Fnatic.Beta končí

22. 4. 2013 18:53
Fnatic.beta po své (ne)dlouhé existenci zřejmě končí.Bohužel, již je tomu tak, Fnatic.beta po své nepříliš dlouhé existenci končí. Zde je neoficiální vyjádření Kristiana ''SairusQ'' Husso: 
Fnatic.beta po své (ne)dlouhé existenci zřejmě končí.

Bohužel, již je tomu tak, Fnatic.beta po své nepříliš dlouhé existenci končí. Zde je neoficiální vyjádření 
Kristiana ''SairusQ'' Husso: 

''Well that was story of fnatic beta RIP 2013-2013.. Rekkles didnt find enough motivation to play so he decided to fade the team.''

Počátek vzniku Fnatic.Beta LoL team se datuje do prosince 2012, kdy se k Fnatic Academy připojil Martin "Rekkles" Larrson s cílem vytvořit funkční a hlavně aktivní tým. To se mu taky na začátku roku 2013 povedlo, celek se vykazoval velmi dobrými výsledky, jako třeba skvělým třetím místem na prestižním dánském turnaji Copenhagen Games 2013.

Tým schraňoval několik známých tváří, jakými například byli Pavel "Mozilla" KlabanJani "Janitin" Kuulan, kteří byli nuceni na začátku dubna 2013 Fnatic.Beta opustit a právě od té doby se datuje počátek zániku týmu.

Poslední známá sestava Fnatic.Beta:

{#Švédsko} Martin "Rekkles" Larsson
{#Finsko} Kristian "SairusQ" Husso
{#Česká Republika} Pavel "Mozilla" Klaban
{#Česká Republika} Martin "Kazmitch" Hamalčík
{#Finsko} Jani "Janitin" Kuulas

O autorovi:

Členem od: 18. 3. 2011
Celkový počet článků:
6

Doporučená videa:

netvrdil bych, ze 3. misto na Copenhagen Games, byl pro Fnatic.B uspech. Spis to byl propadak vzhledem k tomu, ze tam chybely top tymy.