EXORS představují tým s bývalým mistrem ČR

22. 5. 2017 15:22
Ještě jste nikdy o organizaci EXORS Gaming neslyšeli? Její vedení se rozhodlo to rozjet ve velkém a nabrat do svých řad našlapané sekce. První posilou je CS:GO tým.

Ještě jste nikdy o organizaci EXORS Gaming neslyšeli? Její vedení se rozhodlo to rozjet ve velkém a nabrat do svých řad našlapané sekce. První posilou je CS:GO tým.

O týmu EXORS Gaming bylo dosud slyšet spíše zřídka a už vůbec nešlo o nejvyšší příčky online či offline turnajů. To by se nabráním nové CS:GO sestavy mohlo změnit. V čele týmu stojí bývalý hráč eEriness nebo Inside Games Jiří 'Kozlik' Kozel, který si s sebou do EXORS přivedl sestavu, jež se na Y-Games 2017 představila umístěním v TOP12 jako Svedkovia Liehovovi.

Tento populární název už nadále neuvidíme, alespoň to však neznamená rozpad tohoto týmu. Největším jménem nové sekce EXORS Gaming je bezesporu Tomáš 'Wantyyyy' Jarolím, mistr České republiky z roku 2013 za tým eSuba. Po dlouhé pauze je někdejší velký talent zpátky a uvidíme, zdali se mu podaří v barvách EXORS opět prorazit. Z bratislavské sestavy přecházejí pod novou střechu také Filip 'azee' Tobiášek a Štěpán 'noxer' Bušek, jedinou změnou oproti pětici z Y-Games je změna Lukáše 'vergiL' Majerika za Marcela 'RIDGID' Buzáka.

Sestava týmu EXORS Gaming:

{#Česká Republika} Jiří 'Kozlik' Kozel
{#Česká Republika} Tomáš 'Wantyyyy' Jarolím
{#Česká Republika} Filip 'azee' Tobiášek
{#Česká Republika} Štěpán 'noxer' Bušek
{#Česká Republika} Marcela 'RIDGID' Buzák

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
7669
"Tento populární název už nadále neuvidíme :cry: " -nejbolestivější věta z celýho článku :( :( :(
"Tento populární název už nadále neuvidíme" - Toto není tak uplně pravda, pořád zůstáváme po interní dohodě - EXORS Gaming.Liehovisti :guns: Dík všem !
5902 příspěvků / Admin
22. 05. 2017 - 16:15 #712885
good luck, jestli budete moct název o 75 znacích někde používat :crazy: