3. Tipsport COOL liga opět na platformě FACEIT. Sloty v ligách se drží meziročně

1. 8. 2020 12:30
CS:GO 3. liga
Tipsport COOL liga i v letní sezóně udrží tříligový systém. Letos poprvé navíc udržujeme sloty v ligách meziročně, takže každá sezóna už nebude startovat od nuly. Třetí liga zůstává na platformě FACEIT otevřená pro každého.

Ačkoliv systém kvalifikace poslední sezóny měl své mouchy, chtěli jsme u třetí ligy zachovat možnost, že se může přihlásit prakticky kdokoliv. Stačí se připojit na náš HUB a už dnešním dnem startuje žebříček, který počítá připsaná vítězství. Oproti jaru je tu však důležitá změna. Stále sice mají šanci na postup hned dva týmy, ale ty nyní budou muset ještě projít baráží o druhou ligu. V té si ještě zahrají nejhůře umístěné celky druhé divize a ti nejlepší z otevřené kvalifikace.

Přihlásit se do tohoto žebříčku může libovolný tým sestávající z pěti českých a slovenských hráčů, nezávisle na jednotlivých FACEIT levelech. Celá liga se bude konat pod záštitou adminů COOL ligy a PLAYzone a žebříček se uzavře 3. října. Aktuální systém má být spravedlivý v tom, že kolik si toho odehrajete, takovou máte šanci na postup do vyšší divize v následujícím ročníku. Tato otevřená liga je určena naprosto pro každého, kde si každý užije vypjaté zápasy, tak neváhej a přihlaš vlastní pětku do 3. ligy!

O autorovi:

Členem od: 2. 1. 2013
Celkový počet článků:
1769

Doporučená videa: