Agraelus překonal hranici půl milionu sledujících na Twitchi!

4. 3. 2021 16:44
Agraelus
i
Agraelus
Zdroj: YouTube/Agraelus Reakce
Agraelus dosáhl na další obrovský milník ve své streamerské kariéře! Jeden z nejpopulárnějších streamerů na domácí scéně si tak odnáší další úspěch, a to konkrétně dosažení více než 500 000 sledujících na streamovací platformě Twitch. Agraelus tak okupuje třetí pozici top českých streamerů s nejvíce followery!

Vojtěch "Agraelus" Fišar je jedním z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších Twitch streamerů na česko-slovenské scéně, což koneckonců dokazuje i jeho nejnovější úspěch. Tentokrát se nejedná o boření rekordů ve sledovanosti nebo vybrání finanční částky na charitu, nýbrž o dosažení hranice 500 000 followerů, která každým dnem stále narůstá úctyhodným tempem. V počtu sledujících se tak na české scéně Agraelus zařadil na třetí pozici. Před ním se drží FattyPillow s 564 000 sledujícími a na první příčce je Herdyn s počtem 628 000. Na všechna čísla se můžete detailně podívat zde.

Agraelus však svoji kariéru odstartoval nejprve na YouTube a ke svým kolegům na Twitchi se připojil až později, i tak se na nové platformě prosadil bleskovým tempem a jeho čísla jen rostla. Kraluje například v počtu předplatitelů, který v současné době přesahuje číslo 5700, což je i na světové poměry ohromný úspěch. Agraelus si tak na své konto může připsat další dosažený milník, všichni však dobře víme, že nepotrvá dlouho, než se dostane ještě výše!

Nejsledovanější čeští streameři
i
Nejsledovanější čeští streameři
Zdroj: twitchtracker.com

O autorovi:

Členem od: 3. 2. 2020
Celkový počet článků:
313

Doporučená videa: