Epic Games prodlužují první sezónu v Chapter 2 až do začátku února

10. 12. 2019 10:21
Season extended pic
Herní studio Epic Games, které stojí za vznikem hry Fortnite, poslední dobou nesděluje moc nových informací, ale víme s jistotou, že nová sezóna nám vydrží až do února.

Oficiálně ještě není určené datum, kdy má druhá sezóna začít. Minulý měsíc bylo vydáno pouze krátké prohlášení, právě o prodloužení, ale autoři hry svoje rozhodnutí nijak nezdůvodnili. 
Předpokládá se, že přidávání dalšího obsahu do hry (zbraně, utility, dopr. prostředky) je momentálně na druhé koleji a tvůrci se věnují zejména optimalizacím, opravení menších bugů a updatům. Pořádný kus práce, také odvedli v Save The World módu.

Ověřené zdroje ze světa fortnite data-minerů a leakerů však ukazují, že se stále máme na co těšit i v případě, že se nové sezóny jen tak nedočkáme. Připravený je Star Wars event na který bude navazovat premiéra nového filmu a půjde do kin 19. prosince s podtitulem Vzestup Skywalkera. Event již má datum a to sice 14. prosince v Risky Reels na Battle Royale ostrově proběhně před-premiéra některých scén a bonusového materiálu. Kromě toho je například v plánu vánoční event s dalšími odměnami a dárky. 

Více konkrétních informací studio nevypustilo, ale v minulosti zatím platilo, že pokud se kolem Epicu a Fortnite rozhostí na chvíli ticho, můžeme očekávat bouři nového obsahu a změn. Nezbývá nám tak nic jiného než si počkat na Vánoční updaty. 

O autorovi:

Členem od: 26. 11. 2019
Celkový počet článků:
21