Fanoušci obdrží exkluzivní kartu za sledování Valorant streamů

5. 5. 2020 17:03
Valorant Exkluzivní Karta
Riot Games se rozhodli odměnit všechny své fanoušky, kteří se podíleli na masivním sledování Valorantu v počátcích jeho uzavřené bety na Twitchi. Valorant začal okamžitě lámat rekordy ve sledovanosti, jak se hráči snažili horlivě získat přístup do hry. Všichni, kteří strávili spoustu času sledováním, nebo se na ně zatím nedostalo, čeká malá cena útěchy.

Všichni fanoušci, kteří projevili velký zájem o Valorant a poctivě sledovali streamy ze hry, by po oficiálním spuštění měli obdržet ekluzivní kartu, a to dokonce, i pokud se do této doby nedostanou do uzavřené bety. A o jakou kartu se to vlastně jedná? Na obrázku můžete vidět salutujícího Brimstona s typicky černobílými odstíny, kde kromě loga Valorantu figuruje i Twitch, což pravděpodobně odkazuje na spolupráci zmíněných společností.

Valorant prokázal své kvality už ve své rané fázi v uzavřené betě, kdy jeho sledovanost trhala rekordy na Twitchi. Fanoušci a hráči, kteří toužili po přístupu do hry, strávili někdy na streamech opravdu přemrštěné množství času a nejhorší na tom je, že někteří dodnes nezískali přístup do bety. Riot se tedy rozhodl jednat a odměnit tak své věrné hráče alespoň touto cenou útěchy pro všechny oddané fanoušky, kteří se neúnavně podíleli na obří sledovanosti Valorantu, nehledě na to, jestli přístup do bety obdrželi, nebo ne.

O autorovi:

Členem od: 3. 2. 2020
Celkový počet článků:
114