Hráč omylem navedl svou sestru, aby pojmenovala své dítě po Pokémonovi

11. 1. 2021 16:53
Hráč omylem navedl svou sestru, aby pojmenovala své dítě po Pokémonovi
Když čekáte přírůstek do rodiny, chcete, aby měl váš potomek to správné jméno. Jeho výběr je často proces na dlouho, plný rozhodování, a někdy i dohadování. Někteří lidé se při pojmenování inspirují svými oblíbenými hrami či seriály. Jedna žena takhle pojmenovala svého syna po vzácném Pokémonovi – ovšem zcela omylem.

O celý příběh se podělil uživatel „Bladehuraska“ na Redditu, konkrétně na subredditu „Today I Fu*ked Up“, kde lidé sdílí své historky, když se jim něco opravdu nepovede. Na Redditu se občas dají najít různé příběhy související s hrami, v souvislosti s platformou už jsme v minulosti psali, a to v případě otce, který smazal propracovaný Minecraft svět svého „neposlušného“ syna, nebo zamilovaného mladíka, který místo snubního prstenu své milé věnoval předmět ze hry a byl překvapený, že jeho dívka to zase tak moc neocenila. 

Uživatel, který sdílel zmíněný příběh, se pochlubil, že omylem navedl svou sestru, aby svého novorozeného syna pojmenovala po legendárním Pokémonovi z Pokémon Sword & Shield. Jeho synovec se tak jmenuje Zacian a jeho matka o souvislosti s Pokémony neměla ani tušení. A jak k této náhodě vůbec došlo? 

Uživatel cestoval se svojí rodinou, když přišla řeč na téma jména pro nový přírůstek do rodiny. Jeho mladší sestra a matka dítěte prohlásila, že chce, aby jméno bylo jedinečné a zároveň aby začínalo na písmeno „Z“. V tu chvíli se uživatel, který hrál hru na Switchi, pokoušel chytit onoho legendárního Pokémona, a tak v žertu zmínil právě Zaciana a prohlásil, že to v japonštině znamená „meč“, což není bohužel pravda. Nutno uznat, že oba dva požadavky toto jméno splňuje. Ačkoliv se jednalo jenom o vtip, matka dítěte se nakonec rozhodla pro toto jméno, aniž by znala jeho skutečný původ. Pravdu znal pouze samotný uživatel, jeho přítelkyně a starší sestra. 

Až do Vánoc se rozhodli o faktu pomlčet a chtěli malého synovce překvapit dárkem s tématikou Pokémonů. „Bladehuraska“ se v updatu pochlubil krátkým videem, v němž matce dítěte sdělil celou pravdu. Ta reagovala spíše na fakt, že příběh o tom, jak svého syna náhodou pojmenovala po legendárním Pokémonovi, se stal virálním – na Redditu nasbíral skoro 8 tisíc „upvotes“.     

Na jednu stranu v univerzu Pokémon najdeme plno jiných jmen, která by mohla být i horší než Zacian. Musíme však uznat, že se jedná skutečně o kuriózní událost. A co vy, pojmenovali byste své dítě po některém z Pokémonů či jiných herních a seriálových hrdinů, ať už plánovaně, nebo tak trochu omylem?  

Pojmenovali byste své dítě po herní či seriálové postavě?

Ano, jsou to zajímavá a originální jména
75% (3 hlasy)
Ne, dítě by mělo dostat klasické jméno
25% (1 hlas)
Celkem hlasů: 4

O autorovi:

Členem od: 16. 6. 2018
Celkový počet článků:
406

Doporučená videa: