Kdo se na vás bude těšit za mikrofonem na Samsung Podzimní Sklizni?

2. 10. 2019 20:00
Samsung Podzimní Sklizeň
Samsung Podzimní Sklizeň startuje ani ne za dva týdny. Kdo pro vás poslední žně letošního roku doprovodí zpoza mikrofonu? Těšit se můžete na kvarteto zkušených casterů v čele s CzechCloudem!
CzechCloud

Co by to bylo za CZ/SK Hearthstone akci, kdyby na ní necastil CzechCloud? Ostřílený karbaník sice už dávno pověsil aktivní kariéru na hřebík, jako streamer a právě komentátor je ale nepochybně nejvýraznější osobností domácí HS scény. Na Samsung Podzimní Sklizni povede první casterskou dvojici a o příštím víkendu si ho tak tedy užijete do sytosti.

Clouda v první komentátorské dvojici doplní Vlčák77, delší dobu jeden z nejlepších domácích hráčů, což dokazuje i to, že v celkové MČR kvalifikaci mu patří druhé místo. Na Podzimní sklizeň se sice nedostal, právě díky předchozím skvělým výsledkům ho to ale nemusí mrzet a nás to může naopak potěšit, protože se jí kvůli tomu může zúčastnit z pozice castera.

Vlcak77
PoweR

PoweR je dalším členem komentátorského kvarteta, jenž je známý spíše jako hráč, je ale také aktivním streamerm a i s komentováním má zkušeností dostatek. V aktuálním pořadí MČR kvalifikace mu patří pěkné 22. místo, ani on ale na podzim poctivě nesbíral, čímž ale opět může diváky paradoxně potěšit. Jak je z jeho předchozích komentátorských štací známo, zápasy umí díky svým znalostem hry skvěle zpestřit.

Složení sklizňového expertního týmu pak uzavírá Pokrovac, který se v poslední době místo Hearthstone sice věnuje spíše Teamfights Tactits, v nichž své počínaní i často streamuje, na HS ale nezapomněl, o čemž se budete moci přesvědčit právě v sobotu 12. a neděli 13. října, kdy si místo dresu oblékne košili a kravatu, do rukou vezme mikrofon a spolu s PoweRem doprovodí rovnou polovinu zápasů.

Pokrovac

O autorovi:

Členem od: 25. 8. 2016
Celkový počet článků:
1654