Kobbe zpátky v Evropě! Zahraje si po boku Denyka v Misfits

12. 5. 2020 01:58
Kobbe Misfits
Po jediném splitu v Team SoloMid se Kobbe vrací do Evropy a zahraje si po boku českého supporta Petra "Denyk" Haramacha. Pro všechny se krok jeví jako nejlepší volba.

Očekávaný krok se stává skutečností. Kasper "Kobbe" Kobberup se opravdu vrací do Evropy a i když si mnozí ťukali na čelo, kam by mohl zamířit, přestup do Misfits dává smysl. Vzhledem k tomu, že na Worlds letos postoupí hned čtyři evropské týmy, mají právě Misfits slušnou šanci. Korejský střelec Bvoy byl navíc v průběhu splitu považován za nejslabší článek velmi zajímavě postaveného týmu. Kobbe rozhodně není superstar co se týče hry na lince, ale v teamfightech se na něj opravdu můžete spolehnout a v late game by mohl být pro Misfits obrovským přínosem. 

Současná sestava Misfits:

 Španělsko Danny "Dan Dan" Le Comte
 Španělsko Iván "Razork" Martín Díaz
 Nizozemsko Fabian "Febiven" Diepstraten
 Dánsko Kasper "Kobbe" Kobberup
 Česká republika Petr "Denyk" Haramach

V jarním splitu nejvíce zaujal nováček v jungli, Razork. Ten s Denykem spolupracoval už ve Vodafone Giants a vypadá to, jakoby se spolu s posunem do LEC ještě posunul na další úroveň. Příjemným překvapením byly i výkony zkušeného mazáka Febivena, který ukázal, že ještě rozhodně něpatří do starého železa a loňská nepovedená sezóna nic neznamená. Misfits zaujali hlavně svou skvělou formou, kdy v prostředku splitu vyhrávali zápas za zápasem. Na konec králíci obsadili až 6. místo, ale potenciál v sestavě dozajista dřímá a jen čas ukáže, zda je tým s Kobbem připraven na boj o Worlds. 

Kobbe se proslavil hlavně v loňské sezóně, kdy platil v dresu Splyce mezi absolutní špičku na botlane. Jeho reflexy a pozicování v teamfightech bylo naprosto nevídané, ale do TSM svou formu nepřenesl. I když se nedá říci, že jeho výkony jednoznačně stály TSM lepší umístění, od Kobbeho se rozhodně čekalo o něco více.

O autorovi:

Členem od: 2. 1. 2013
Celkový počet článků:
1487