Nenech si ujít velkou měsíční VALORANT sérii, jejíž závěrečná kvalifikace proběhne tento pátek

18. 9. 2020 09:34
AORUS AMD Valorant série by Alza.cz
Časy spojené s vydáním Valorantu, kdy se domácích turnajů účastnily stovky týmů, jsou sice pryč, ale FPS hit od Riot Games nadále patří mezi nejpopulárnější esportové hry současnosti. Dali jsme tak hlavy dohromady s našimi partnery a pro hráče si na měsíc září připravili parádní turnajovou sérii o finanční odměny.

AORUS AMD Valorant série by Alza.cz, tak zní celý název klání, do kterého se od 4. září může zapojit každý z vás! Hrát Valorant naplno je velká zábava, takže pokud vás už jen nebaví grindit rank v hodnocených zápasech, tak vám doporučujeme dát dohromady partu kámošů a vyzkoušet si turnaj. Určitě tohoto totiž nebudete litovat! Celkově máme pro všechny zájemce připraveny tři otevřené turnaje, které proběhnou vždy v pátek večer.

Prostředí elektronického esportu má velkou výhodu v tom, že ve velké míře jsou turnaje určené naprosto pro každého a chopit se šance není nic složitého. V našem případě si stačí jen vybrat turnaj níže a přihlásit se v pravém ovládacím panelu. Pátek možná není pro každého ten nejlepší den na hraní, ale věříme, že naše měsíční série je dostatečným lákadlem, abyste potrénovali a šli se poprat o místo na výsluní! Kromě nefalšovaného turnajového zážitku, kde každý zápas je na ostří nože, je velkým lákadlem také finanční odměna pro dva nejlepší týmy. Neváhej se tak přihlásit a zabojovat o postup do finále, kde si TOP 2 celky rozdělí prize pool 7 000 Kč.

Harmonogram zářijové turnajové série ve hře VALORANT:
Pátek 4. září 18:00 AORUS AMD Valorant série by Alza.cz #7
Pátek 11. září 18:00 AORUS AMD Valorant série by Alza.cz #8
Pátek 18. září 18:00 AORUS AMD Valorant série by Alza.cz #9
Pátek 25. září 18:00 AORUS AMD Valorant série by Alza.cz – finále

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
7901