Profesionální PUBG tým Entropiq oficiálně vítá novou posilu. Co bude s Kejdoranem?

1. 5. 2020 14:00
Nowikk
O chystané změně v kádru Entropiq se hovořilo už nějaký ten týden. V posledních dnech už testovaná posila dokonce měla ve hře nasazený tag EIQ, takže bylo takřka jasné, že od oficiálního oznámení nás dělí opravdu málo.

Entropiq patřili pod původními názvy z roku 2019 k nejdéle společně sloužícím sestavám na domácí PUBG scéně. Mezi nejužší elitou byli dokonce tou nejdéle hrajícím v jednotném složení. To se ale dnešním dnem oficiálně mění, protože s týmem se loučí Luboš 'Kejdoran' Mráček. Ten byl před více než rokem posledním přírůstkem do sestavy, jejíž snažení vyvrcholilo na Vodafone MČR 2019, kde se v barvách eXtatus stali mistry České republiky. Zájem o PUBG sice v aktuální době opadá a tento tým si sice společně vyzkoušel zahrát i Valorant turnaj. Nadále ale zůstává věrný battle royale titulu. Pro další působení ale musela přijít nová tvář.

Nebylo však žádným tajemstvím, že poslední dva měsíce zkoušel s Entropiq hrát Matěj 'Nowikk' Krmela. Nejužitečnější hráč PLAYzone Challenge a později člen týmu CZC.eSuba byl na přelomu roku na tryoutu v Inside Games, tato sestava se ale po zahraničních turnajích rozpadla a Nowikkovo vyčkávání nyní přináší své ovoce. U Kejdorana postupně opadala chuť do hraní PUBG, což se dlouhodobě s profesionálním hraním bohužel neslučuje, a s novou akvizicí přichází čerstvá krev do žil pro účinkování na domácí i zahraniční scéně. Po delším testování se totiž 18letý Nowikk osvědčil a po dlouhém čekání se konečně stává oficiálním členem Entropiq.

Entropiq PUBG
Myslím, že v Entropiq máme cíle všichni dost podobné. Chceme se společně zlepšovat a dotáhnout se svými výkony na týmy světové špičky, jako jsou v PUBG třeba FaZe Clan, NAVI nebo Team Liquid,

vyjádřil se Nowikk v oficiálním představení na webu organizace.

Kejdoran se s Entropiq neloučí a jako jediný se přesouvá na Valorant, kde se stává skautem pro tuto ambiciózní organizaci, která – stejně jako řada dalších – vyčkává na správný moment vstupu na novou vzkvétající scénu.

Aktuální složení PUBG sekce Entropiq:

 Česká republika Dominik 'Hawki' Gryga
 Česká republika Vojtěch 'Double' Ptáček
 Slovensko Filip 'RedgieBeardo' Tutko
 Česká republika Matěj 'Nowikk' Krmela

 Kanada Tom 'PistolaTime' Banel – trenér

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
7918