Reportáž nového COOL Esport zavítá na MČR, pokračuje i soutěž o herní monitor Samsung

12. 11. 2019 20:27
COOL Esport
Kopa novinek, populární rubriky, obří reportáž z uplynulého Mistrovství České republiky v PC a mobilních hrách a pokračování dlouhodobé soutěže o 27palcový herní monitor Samsung C27RG50. Startujeme v sobotu ve 12:30!

Jestli jste o víkendu byli v pavilonu B BVV, dost možná jste tam zahlédli Lelka a Karu, dvojici moderátorů televizního magazínu COOL Esport, která po celou akci přímo na místě natáčela její průběh. V následujícím dílu se tedy můžete těšit právě na obří reportáž z Vodafone MČR v počítačových a Samsung MČR v mobilních hrách. Mimo toho pro vás máme připravené také oblíbené rubriky, jako je třeba Slovník hráče, klasické okénko s aktualitami a samozřejmě také soutěž!

Kulatá 10. epizoda totiž přinese druhé pokračování dlouhodobé soutěže! A co je ve hře? Od minulé do 12. epizody hrajeme o monitor Samsung C27RG50 27". Pro to, abyste se do slosování o tento nadupaný kousek zařadili i vy, nemusíte dělat nic těžkého – stačí poctivě sledovat všechny čtyři díly, do kterých je soutěž rozložena, a ve všech správně odpovědět na otázku, kterou vždy najdete na konci dílu. Pak už stačí mít jen trochu toho štěstíčka a monitor může být u vás na stole. Tak se tuto sobotu od 12:30 nezapomeňte dívat na Prima COOL!

O autorovi:

Členem od: 25. 8. 2016
Celkový počet článků:
1745