Spouštíme letní casual turnaje, na úvod se bude hrát 2v2

9. 7. 2019 17:46
Casual série turnajů
Nebaví vás už hrát ladder? Omrzely se vám i klasické NightCupy? Chcete si při hraní Clash Royale zkrátka užít zábavu? Tak přesně pro vás jsme připravili letní sérii casual turnajů! Na ten první, ve kterém se bude hrát 2v2, se můžete těšit již tento pátek od 18:00.

Léto přišlo ve své plné kráse a díky tropickým teplotám se venku prakticky nedá být. A jak lépe si tedy lze užít prázdniny, než v klimatizovaném domě s vychlazeným pitím v jedné ruce a s mobilem se zapnutým Clash Royale v té druhé? Hrát donekonečna ladder ale také úplně zábavné není a my jsme tedy pro vás na léto připravili něco, díky čemu se vám Clash Royale neomrzí! Každý pátek na vás totiž budou čekat casual turnaje, na kterých půjde zkrátka jen o zábavu. Hrát se tedy nebude klasickým formátem z NightCupů, na pátečních turnajích se pokusíme využít všechny možnost hry tak, abychom si tyto turnaje mohli opravdu užít.

Casual série turnajů

Formáty se budou pravidelně měnit, o tom, co se bude kdy hrát, budete samozřejmě včas informování. Na rozjezd jsme si pro první dva týdny připravili 2v2, se kterým máme všichni zkušenosti. Připraveného toho máme ale opravdu hodně, nemusíte se tedy bát, že by vás po třech týdnech omrzely i tyto casual turnaje. Navíc se nebráníme vaším připomínkám k formátu, máte-li tedy nějaký zajímavý nápad na styl turnaje, neváhejte se ozvat hlavnímu adminstrátorovi Ondřejovi "skeri93" Škeříkovi. Jinak už nezbývá než se na první turnaj z této letní oddychové série přihlásit a být v pátek v 18:00 připravený.

O autorovi:

Členem od: 25. 8. 2016
Celkový počet článků:
1747