Týmy na The International: Na´Vi

13. 8. 2019 16:12
Logo Na´Vi
V dnešním článku rozebereme legendární tým Natus Vincere.

Sestava

 Ukrajina Vladislav "Crystallize" Krystanek
 Ukrajina Idan "Magical" Vardanian
 Kyrgyzstán Evgeniy "Blizzy" Ree
 Kyrgyzstán Bakyt "Zayac" Emilzhanov
 Rusko Akbar "Sonneiko" Butaev

Název týmu Natus Vincere se překládá jako "narozeni k vítězství". Tým se držel tohoto hesla ještě v roce 2013, poté přišel dlouhodobý pokles výkonnosti, několik nevydařených TI, ba dokonce neúčasti na tomto esportovém svátku.

Pokud jste doufali v záchranu Na´Vi v další DPC sezóně, tak vás musím zklamat. Výkony po celý rok stály za starou bačkoru, druhé místo na Minoru a poslední příčka na Majoru jsou jejich jediné DPC výsledky. Díky těmto mizerným výkonům byli nuceni hrát uzavřenou CIS kvalifikaci, do které dostali přímou pozvánku.

Málokdo čekal, že se v nabité konkurenci dostanou alespoň do play-off. To se jim těsně podařilo díky skóre 4-3, ale hned v prvním zápase podlehli Vega Squadron 1:2, což jim cestu na The International značně zkomplikovalo. Jejich morálku to však nezlomilo, nejprve se dokázali vypořádat s týmem Empire, následně zvládli odvetu s Vega Squadron a ve finále rozdrtili Winstrike 3:0. Slot na The International tak po třech letech byl znovu jejich.

Jakožto realista nečekám od Na´Vi zázraky. V poslední době se jejich výkony sice lepší, na top týmy však zdaleka nestačí. Jejich hlavní boj bude o to, aby se vůbec podívali do Mercedes Benz Arény.

O autorovi:

Členem od: 19. 6. 2019
Celkový počet článků:
109