Vítězem letošních Paddock Masters se stal kapitán Inside Games Norwis

30. 11. 2020 20:31
TopGaming
i
TopGaming
Zdroj:
Uplynulý víkend nabídl vrchol dlouhodobé soutěže Paddock Masters od serveru Topgaming.eu, a i díky stále ne úplně ustálené metě se rozhodně bylo na co dívat.

Posledním velkým turnajem na domácí Hearthstone scéně letos nebylo Samsung MČR v mobilních hrách, série Paddock Masters od Topgamingu totiž vyvrcholila teprve minulý víkend. To znamenalo, že se už hrálo na nové, stále neustálené metě, což turnaj samozřejmě silně ovlivnilo. To totiž nejenže znamená zajímavou podívanou pro diváky, snad ještě podstatnější je to pro hráče, kteří zkrátka nemají možnost svůj lineup jednoduše stavět s ohledem na aktuální metagame. Místo toho naopak musí sami vymýšlet, co by mohlo fungovat.

To sice tentokrát neplatilo naprosto, nějaká ta doba od vydání nové expanze už prostě uběhla, a využívat globální statistiky tak bylo aspoň do určité míry možné, i tak šlo ale o opravdu zásadní faktor. Takováto situace totiž výrazně nahrává do karet kvalitnějším hráčům, kteří mají díky nutnosti sáhnout při deckbuildingu do vlastní hlavy ještě lepší možnost nechat vyniknout více než RNG svůj um.

O to překvapivější tudíž byl brzký konec v turnaji od Mattyho, nad jehož síly byl hned ve čtvrtfinále MirdaZi. Jinak ale nejznámější jména domácí scény nedala nováčkům šanci. Hned po úvodní výhře nad CptBoatsNHoes si totiž na MirdaZiho dal pozor Faeli, který se tak stal prvním finalistou, a sakutzika ještě hned na začátku skolil JaMMeX. Nad jeho síly byl ale pak Norwis, jenž předtím ve čtvrtfinále poslal domů Zukyho, který si následně po finálové výhře 3:0 odnesl i celkové prvenství.

Paddock Masters
  Česká republika Matty 1                  
        Česká republika MirdaZi 1            
  Česká republika MirdaZi 3                  
              Česká republika Faeli 1      
  Česká republika CptBoatsNHoes 2                  
        Česká republika Faeli 3            
  Česká republika Faeli 3                  
                    Česká republika Norwis  
  Česká republika JaMMeX 3                  
        Česká republika JaMMeX 2            
  Česká republika sakutzik 0                  
              Česká republika Norwis 3      
  Česká republika Norwis 3                  
        Česká republika Norwis 3            
  Česká republika Zukys 0         Česká republika MirdaZi 1      
                    Česká republika JaMMeX  
              Česká republika JaMMeX 3      

O autorovi:

Členem od: 25. 8. 2016
Celkový počet článků:
1949

Doporučená videa: