Samsung MČR v Hearthstone: Skupiny jsou za námi, v turnaji zbývá poslední čtveřice hráčů

15. 11. 2020 15:22
Samsung MČR v mobilních hrách 2020
Bitva o titul mistra ČR v Hearthstone za rok 2020 jde do své druhé fáze, která nabídne další dvě GSL skupiny. Kdo přežije i ty a kdo zůstane stát před branami play-off?

O průběhu každého streamovaného zápasu vás budeme informovat i přímo zde v článku, nemusíte tedy smutnit, pokud náhodou nestihnete utkání svého oblíbence.

En1gma 3:JaMMeX: V letošním souboji o titul nyní zůstává už jen nejlepší čtveřice domácích hráčů! Do té se na závěr připojil En1gma, kterého potahal především jeho Bomb Warrior, s nímž nejprve vyhrál ve třetí hře v mirroru a v závěrečné čtvrté i proti JaMMeXově Rogue. Ve skupinách tak máme dohráno, o průběhu play-off vás budeme informovat v naší další coverage.

M1lan 3:Myschossy: I předposlední zápas druhé skupinové části nabídl neskutečnou podívanou! V neskutečně vyrovnaném souboji byl nakonec úspěšnější M1lan, kterému k tomu pomohl především jeho Malygos druid, s nímž ovládl dvě závěrečné hry. V té první z nich navíc předvedl nádherné, rychlé OTK combo na šestém kole, a diváci si tak rozhodně nemají na co stěžovat.

​Krajda 3:En1gma: Další zápas, další šílená podívána! Přelévání ze strany na stranu, neskutečné topdecky i nešťastný výbuch dvou bomb, který stal Krajdu jednu hru. Ta mu ale nakonec vůbec nemusela vadit, celý zápas totiž po své závěrečné výhře s Bomb Warriorem proti Small Spell Mage ovládl, a stal se tak druhým členem TOP 4.

RybkaPipka 3:M1lan: Jako první si své místo v play-off zajišťuje dredatý veterán RybkaPipka. Tomu se to povedlo i navzdory tomu, že se svým line-upem na tom nebyl do toho M1lanovo ani zdaleka dobře, na což sám upozornil včera. Po úvodní prohře si pak ale zvládl připsat tři krásné výhry s Quest Warlockem, na něhož byl M1lan prostě krátký.

JaMMeX 3:Jobsad: I na závěr sobotního programu jsme byli svědky nádherného, vyrovnaného utkání, po němž se může radovat JaMMeX. Tomu a především jeho Bomb Warriorovi padl za oběť Jobsad, a my jsme tak svědky velice nečekané události – ze tří hráčů Entropiq, co to dotáhli do TOP 8, se totiž do TOP 6 dostal jen En1gma.

Myschossy 3:2 Faeli: Předposlední zápas sobotní části nabídl opravdu neskutečnou podívanou! Zvlášť v předposlední hře, ve které hrál Myschossy Highlander Mage a Faeli Control Priesta, se situace měnila opravdu každou sekundu a z pohledu diváka to byla opravdu neskutečná podívána. A i když se v ní ze skoro prohrané pozice Faeli ještě dokázal dostat, v závěrečné hře už Myschossy opět uspěl, a zatímco obhájce titulu se tak s turnajem loučí, jeho od postupu do play-off dělí jen jediná výhra.

Krajda 3:1 JaMMeX: Druhý streamovaný zápas z této fáze turnaje nabídl stejně jako ten úvodní vyrovnané utkání, v němž se vše přelévalo z jedné strany na druhou i v jednotlivých hrách. V těch byl ale nakonec úspěšnější Krajda, který svému bývalému týmovému kolegovi JaMMeXovi dohromady nechal jen jednu hru.

RybkaPipka 3:1 Myschossy: Navzdory tomu, že poslední slovenský zástupce v turnaji svůj zápas proti Rybkovi otevřel dvěma rychlými, suverénními výhrami s Highlander Mage, se nakonec mohl radovat dredatý veterán. Ten vše rozhodl třemi po sobě jdoucími úspěchy s Highlander Rogue, na níž byl Myschossy zkrátka krátký


První skupinová část je za námi a konec znamenala pro nejednoho favorita turnaje v čele se samotným Jarlou, a nás tak čekají GSL skupiny číslo dva. Ty nabídnou vlastně to samé, co jsme již viděli, akorát s jiným složením skupin. Na hráče, co je přežijí, pak v druhé části nedělního programu bude čekat závěrečné Single Elimination play-off, které rozhodne o tom, kdo se stane mistrem.

Skupina E
  Slovensko Myschossy 2            
        Česká republika RybkaPipka 3      
  Česká republika RybkaPipka 3            
              Česká republika RybkaPipka  
  Česká republika Faeli 2            
        Česká republika m1lan 1      
  Česká republika m1lan 3            
                 
        Česká republika m1lan 3      
  Slovensko Myschossy 3         Česká republika m1lan  
        Slovensko Myschossy 2      
  Česká republika Faeli 2            

 

Skupina F
  Česká republika Krajda 3            
        Česká republika Krajda 3      
  Česká republika JaMMeX 1            
              Česká republika Krajda  
  Česká republika Jobsad 2            
        Česká republika En1gma 2      
  Česká republika En1gma 3            
                 
        Česká republika En1gma 3      
  Česká republika JaMMeX 3         Česká republika En1gma  
        Česká republika JaMMeX 1      
  Česká republika Jobsad 1            

Ačkoliv se letos hraje jen v online prostředí, to nejzajímavější z celého turnaje si samozřejmě budete moci pořád vychutnat živě u nás na streamu i na HbbTV kanálu Prima COOL. Komentářem tam navíc výkony hráčů, které budete moci vidět alespoň na webkameru, doprovodí čtveřice Pandapple, Zukys, Kany, Findan.

O autorovi:

Členem od: 25. 8. 2016
Celkový počet článků:
1943

Doporučená videa: