Samsung MČR v Hearthstone: En1gma poráží M1lana 3:2 a odnáší si mistrovský titul

15. 11. 2020 20:23
Samsung MČR v mobilních hrách 2020
V letošním souboji o titul mistra ČR v Hearthstone zbyla už jen čtveřice nejlepších. Kdo z nich si v závěrečném play-off dojde pro zlato?

O průběhu každého zápasu vás budeme informovat i přímo zde v článku, nemusíte tedy smutnit, pokud náhodou nestihnete utkání svého oblíbence.

En1gma 3:M1lan: I když to ze začátku vypadalo, že samotné grandfinále nabídne první rychlejší a méně vyrovnanou hra celého play-off, vše bylo nakonec jinak. Po dvou rychlých prohrách proti Control Priestovi totiž M1lan zvládl naopak dvakrát uspět se svým Malygos Druidem, a vše šlo opět až do páté hry. V ní jsme ale svědky dotáhnutého comebacku nebyli – En1gma na závěr uspěl se svým Soul Demon Hunterem, a stal se tak mistrem ČR za rok 2020!

En1gma 3:2 RybkaPipka: Další šílená hra druhým grandfinalistou učila En1gmu – ten byl sice po dvou hrách opravdu jen krůček od konce v turnaji, jenže potom přišla trojice nádherných her se Soul Demon Hunterem, na nějž byl RybkaPipka krátký jak s Control Priestem, tak svými specialitami v podobě Quest Warlocka a Highlander Rogue.

M1lan 3:2 Krajda: Je po tom všem, co jsme mohli v průběhu tohoto víkendu sledovat, vůbec překvapivé, že i úvodní hra play-off byla absolutně šílená? M1lan a Krajda zkrátka předvedli semifinálovou řežbu jak se sluší a patří a o tom, kdo vyhraje, nebylo jasno až do poslední sekundy. Ještě před ní to totiž vypadalo, že prvním grandfinalistou se stane Krajda, jenže na závěr poslední hry přišel nádherný todpeck od M1lana, jenž vše zase obrátil na jeho stranu.


První skupinová část je nějakou tu chvíli za námi a stejně už je teď na tom i ta druhá. Ta v turnaji nechala již jen čtveřici vůbec nejlepších hráčů, na které teď v druhé polovině nedělního programu čeká závěrečné Single Elimination play-off. V něm už není prostor pro selhání, každá prohra zkrátka znamená konec mistrovských ambicí.

Samsung MČR v Hearthstone, play-off
   Česká republika Krajda 2            
  16:15      Česká republika M1lan -      
   Česká republika M1lan 3            
        20:15      Česká republika Šampion  
   Česká republika RybkaPipka 2            
  17:45      Česká republika En1gma -      
   Česká republika En1gma 3            

Jenže zároveň dělí od zlata všechny hráče už pouhé dvě výhry. Kdo si je nakonec připíše? O tom se rozhodne u nás na streamu a na HbbTV kanálu Prima COOL. Komentářem tam poslední zápasy celé letošní sezóny doprovodí čtveřice Pandapple, Zukys, Kany, Findan.

O autorovi:

Členem od: 25. 8. 2016
Celkový počet článků:
1943

Doporučená videa: